Čašníčka/Kaviareň - Nové Zámky

Diamanti Agency s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
01.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
12345

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na pozíciu čašníčky v malej dennej kaviarni na pešej zóne v Nových Zámkoch. Nástup možný od 01.11.2019. Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore. Viac info na tel. č. +421 917 374 864

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Čarovná a útulná kaviareň s jedinečnou výberovou kávou.Miesto, ktoré dýcha pôvabnou vintage atmosférou.Miesto, ktoré bolo vytvorené s láskou...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Diamanti Agency je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá sa zameriava najmä na vyhľadávanie a výber kandidátov na pracovné pozície pre našich klientov. Snažíme sa o individuálny osobný a ľudský prístup ku každému jednému uchádzačovi. Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom založený na dôvere a spokojnosti.
ID: 3790968  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12345