Obsluha skladov - plnič/vykladkár

DIAKOL STRÁŽSKE, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 720, Strážske - Chemko
Termín nástupu
ihneď
930 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus + príplatky za prácu nadčas, cez víkendy a vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vizuálne sleduje stav zásobníkov a potrubných trás.

- Zabezpečuje prvotnú evidenciu pri plnení výrobkov a vykládke surovín, zodpovedá za správnosť vedených údajov.

- Podľa pokynov plní lepidlo do cisterien a vagónov, zodpovedá za čistoty obalov, ako aj ich dôkladné uzatvorenie, plombovanie, označovanie a vyplnenie štítkov na obaly.

- Zabezpečuje pristavovanie a odsun vagónov.

- Zodpovedá za dôkladné vyprázdňovanie vagónov a vyklápačov a riadi vykladanie močoviny do skladu.

- Vykonáva kontrolnú činnosť a obsluhu cirkulačnej vodárne.

- Zabezpečuje odber vzoriek pre analytickú kontrolu podľa pokynov.

- Sleduje chod čerpadiel a dopravných pásov.

- Práca s vysokozdvižným vozíkom - vykládka kamiónov.

​- dochádzkový bonus
​- zvýhodnené príspevky na stravovanie
​- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
​- mimoriadne odmeny za pracovné výkony
​- odmeny pri pracovných a životných jubileách​

Informácie o výberovom konaní

vybraných uchádzačov pozývame na výberový pohovor

pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s predpokladom predĺženia na dobu neurčitú

pracovný čas: dvojzmenný režim 6.00 – 14.00 a 14.00 – 22.00, nočné zmeny nie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technická a aplikovaná chémia

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na uchádzačov o pozíciu Obsluha skladov - plnič/vykladkár:

- Fyzická zdatnosť

- Manuálna zručnosť

- Samostatnosť

- Technická gramotnosť

- Pozornosť

- Praktické myslenie

- Spoľahlivosť

- Schopnosť čítať a porozumieť pracovným inštrukciám

- Flexibilita

- Tímová spolupráca

- Komunikácia

- preukaz viazača bremien výhodou

- oprávnenie na obsluhu vysokozdvižných vozíkov výhodou

- oprávnenie na obsluhu žeriavov výhodou

chemický podnik
výroba lepidiel pre drevospracujúci priemysel
člen organizácie Kronospan

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4790313  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac