Špeciálny pedagóg, učiteľ

Diagnostické centrum pre mládež

Miesto práce
Trstínska, Záhorská Bystrica
Termín nástupu
2024-09-02
1 351 - 1 696 EUR/mesiacPlatové podmienky: v závislosti od vzdelania a odpracovaných rokov a v zmysle platných platových taríf.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výchovno-vzdelávacia činnosť chlapcov od 15 do 18 rokov
  • špeciálno-pedagogická diagnostika, zameraná na určenie primárneho spôsobu a postupov edukácie jednotlivcov so ŠVVP
  • kreatívna, zmysluplná a zážitková práca s deťmi

  • prístup vedenia zameraný na zamestnanca s cieľom budovať dôveru a otvorenosť
  • práca v profesionálnom inkluzívnom odbornom tíme
  • priestor a podpora v profesijnom rozvoji zamestnancov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 95 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špeciálna pedagogika, učiteľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

diagnostika porúch správania - psychologická - špeciálno pedagogická diagnostika, práca s problémovou mládežou s poruchami sparávania vo veku od 15 - 18 rokov. viac info: www.dcm-zahorskabystrica.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Čepček
Tel.: +421905300674
E-mail: poslať životopis
ID: 4828148  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 351 EUR/mesiac