Špeciálny pedagóg, Vychovávateľ, majster odbornej výchovy

Diagnostické centrum pre mládež

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Termín nástupu
2023-09-04
1 351 EUR/mesiac1 240 - 1 696 EUR/mesiac. Platové podmienky: v závislosti od vzdelania a odpracovaných rokov a v zmysle platných platových taríf pedagogických a odborných zamestnancov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeciálno - pedagogická diagnostika detí zo sociálne málo podnetného prostredia. Výchovná činnosť zameraná na rozvoj psychomotorických zručností. Kreatívna, zmysluplná a zážitková práca s deťmi

• prístup vedenia zameraný na zamestnanca s cieľom budovať dôveru a
otvorenosť
• práce v kvalitnom spolupracujúcom odbornom tíme
• priestor a podpora v sebarozvoji a vo vzdelávaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špeciálna pedagogika, učiteľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

diagnostika porúch správania - psychologická - špeciálno pedagogická diagnostika, práca s problémovou mládežou s poruchami sparávania vo veku od 15 - 18 rokov. viac info: www.dcm-zahorskabystrica.sk
ID: 4592017  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 351 EUR/mesiac