Strojný zámočník/Zvárač

DI MECHANIK s.r.o.

Miesto práce
Oceliarska, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne od 01.08.2021
Mzdové podmienky (brutto)
5,3 EUR/hod.+ prémie vo výške 15% + príplatok za zváranie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie rôznych kovových materiálov
- stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
- používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie.
- čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
- kontrolovanie kvality zvarov.
- príprava materiálu
- práca podľa výkresovej dokumentácie
- pomocné práce v kovovýrobe
- rezanie, brúsenie
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

znalosť výkresovej dokumentácie je nevyhnutnosťou !!
zváračský preukaz
vzdelanie v odbore strojárstvo

Spoločnosť DI MECHANIK s.r.o. sa zaoberá strojárskou výrobou a tvorbou technologických zariadení prevažne pre drevársky priemysel. Výrobný program spoločnosti je rozdelený do dvoch hlavných oblastí:
1.Technologické zariadenia pre drevospracujúci priemysel - transportné zariadenia, sekačky drevného odpadu, kapovacie píly a pod.
2.Technologické zariadenia a linky pre recykláciu odpadov - drviče, triediče, filtračné zariadenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3186335  Dátum zverejnenia: 3.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.