Disponent přepravy s maďarským jazykem

DHL

Místo práce
Praha - východ - Říčany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

!!!Pro tuto pozici je potřebná relokace do Pohořelic u Brna!!!
!!! V případě zájmu o pracovní pozici nabízíme relokační příspěvěk!!!

Co Vás u nás čeká?
  • organizování a zajišťování transportních služeb
  • komunikace se sklady, dopravci, řidiči a zákazníky
  • určování priorit, vymýšlet efektivní řešení pro různé situace

Co je k tomu potřeba?
  • středoškolské vzdělání
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • zkušenosti v oblasti logistiky (výhodou)
  • pokročilá znalost maďarského jazyka podmínkou
  • znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou

Co od nás dostanete?
  • relokační příspěvek
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební telefon pro práci i pro soukromé účely (jako bonus velké množstvím dat)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč, které Vám plně uhradíme
  • pojistku odpovědnosti za školu
  • 25 dní dovolené, tzn. o 5 dní navíc oproti zákonu
  • účast na firemních večírcích
  • jazykové kurzy potřebné pro tvoji práci a osobní rozvoj

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3801972  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.