Správca nedoručených zásielok - Nitra

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550€ + 20% mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K DHL PARCEL TÍMU AKO SPRÁVCA NEDORUČENÝCH ZÁSIELOK A ROZHODNI SÁM, KAM TO AŽ DOTIAHNEŠ.....

V SPOLOČNOSTI PRESADZUJEME NÁZOR, ŽE:

každý, kto sa chce posunúť na inú/vyššiu pozíciu a sú k tomu vhodné podmienky, má možnosť.
zároveň umožňujeme našim zamestnancom interne sa vzdelávať.

Každý niekde začína - My si to uvedomujeme a preto ti poskytneme prvotriedny servis v podobe úvodného zaškolenia a príjemného a nápomocného kolektívu.

Je to síce práca na zástup počas MD/RD – no ak budeš šikovný a budú vytvorené vhodné podmienky, vieš sa aj po návrate kolegu posunúť na inú pozíciu.

Ponúkame ti prácu na plný úväzok v dvojzmennej prevádzke, prácu od pondelka do piatka (raz za čas je potrebné prísť v sobotu, no môžeš si zobrať náhradné voľno) a širokú škálu benefitov ako sú:
20% mesačné odmeny
stravné lístky v hodnote 4€ hradené v plnej výške zamestnávateľom,
príspevok na DDS,
vzdelávacie kurzy,
letný športový deň,
súťaže na mesačnej, kvartálnej báze,
príspevok pri narodení dieťaťa,
možnosť 13. platu

PO ZAŠKOLENÍ BUDEŠ JEDNOTKOU V:

zabezpečení kontroly a evidencie nedoručených zásielok,
preberaní nedoručených zásielok od vodičov,
zadávaní údajov do informačného systému EPS,
spracovaní a výdaji zásielok na opakovaný rozvoz,
inventarizácii zásielok

ČO K TOMU POTREBUJEŠ:

skúsenosť s technickými prostriedkami (výpočtová technika, elektronické váhy, manipulačná technika),
základy organizácie a riadenia procesov skladového hospodárstva,
organizačné schopnosti

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, pre veľký počet uchádzačov však budeme kontaktovať len vybraných. Ďakujeme za pochopenie.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Parcel v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Viac info nájdete cez link: https://www.dhlparcel.sk/ftp/SK/Dokumenty%20ku%20stiahnutiu/Information_ozn%C3%A1menie%20pre%20uch%C3%A1dza%C4%8Dov%20DHL%20SK.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3551904  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550€ + 20% mesačná odmena