Obchodný zástupca BA

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
630€ základ +200€ mesačné odmeny + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K DHL PARCEL TÍMU AKO OBCHODNÝ ZÁSTUPCA!

V SPOLOČNOSTI PRESADZUJEME NÁZOR, ŽE:
každý, kto sa chce posunúť na inú/vyššiu pozíciu a sú k tomu vhodné podmienky, má možnosť.
zároveň umožňujeme našim zamestnancom interne sa vzdelávať.

Každý niekde začína - My si to uvedomujeme a preto ti poskytneme prvotriedny servis v podobe úvodného zaškolenia a príjemného a nápomocného kolektívu.

PONÚKAME TI prácu na plný úväzok, flexibilný pracovný čas, voľnosť, motivačný provízny systém, auto aj na súkromné účely, a širokú škálu benefitov ako sú:

zaujímavý provízny systém
stravné lístky v hodnote 4€ hradené v plnej výške zamestnávateľom,
príspevok na DDS,
vzdelávacie kurzy,
letný športový deň,
súťaže na mesačnej, kvartálnej báze,
príspevok pri narodení dieťaťa,
možnosť 13. platu

PO ZAŠKOLENÍ BUDEŠ JEDNOTKOU V:
aktívnom vyhľadávaní potenciálnych partnerov,
jednaní s potenciálnymi partnermi, vrátane zabezpečenia zmluvy,
plánovaní a rozvrhovaní harmonogramu obchodnej pracovnej činnosti,
využívaní všetkých dostupných informačných zdrojov na získanie informácií o možnosti akvizície nových zákazníkov,
operatívnej podpore pre klientov (riešenie problémov, dopytov,...),
riešení škodových udalostí a reklamácií v dôležitých obchodných prípadoch

Životopisy v slovenskom jazyku prosíme posielať mailom prostredníctvom Profesia.sk.
Ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie za prejavený záujem, pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

ČO K TOMU POTREBUJEŠ:
skúsenosť s prácou obchodného zástupcu,
samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, rýchlosť, time manažment,
veľmi dobrá znalosť práce na PC (Word, Excel, Outlook),
skúsenosti s prácou s ľuďmi

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3311628  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630€ základ +200€ mesačné odmeny + provízie