Správca nedoručených zásielok -Nitra

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K DHL PARCEL TÍMU AKO SPRÁVCA NEDORUČENÝCH ZÁSIELOK A ROZHODNI SÁM, KAM TO AŽ DOTIAHNEŠ.....

V SPOLOČNOSTI PRESADZUJEME NÁZOR, ŽE:

 každý, kto sa chce posunúť na inú/vyššiu pozíciu a sú k tomu vhodné podmienky, má možnosť.
 zároveň umožňujeme našim zamestnancom interne sa vzdelávať.

Každý niekde začína - My si to uvedomujeme a preto ti poskytneme prvotriedny servis v podobe úvodného zaškolenia a príjemného a nápomocného kolektívu.

Ponúkame ti prácu na plný úväzok v dvojzmennej prevádzke, prácu od pondelka do piatka (raz za čas je potrebné prísť v sobotu, no môžeš si zobrať náhradné voľno) a širokú škálu benefitov ako sú:
 stravné lístky v hodnote 4€ hradené v plnej výške zamestnávateľom,
 príplatok na jazykový kurz,
 príspevok na DDS,
 vzdelávacie kurzy,
 letný športový deň,
 súťaže na mesačnej, kvartálnej báze,
 príspevok pri narodení dieťaťa,
 možnosť 13. platu

PO ZAŠKOLENÍ BUDEŠ JEDNOTKOU V:

 zabezpečení kontroly a evidencie nedoručených zásielok,
 preberaní nedoručených zásielok od vodičov,
 zadávaní údajov do informačného systému EPS,
 spracovaní a výdaji zásielok na opakovaný rozvoz,
 inventarizácii zásielok

ČO K TOMU POTREBUJEŠ:

 skúsenosť s technickými prostriedkami (výpočtová technika, elektronické váhy, manipulačná technika),
 základy organizácie a riadenia procesov skladového hospodárstva,
 organizačné schopnosti

Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, pre veľký počet uchádzačov však budeme kontaktovať len vybraných. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3237472  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou