Resource Planning Graduate Program. Vhodné pre absolventov.

Miesto práce
Sereď
1 250 - 1 375 EUR/mesiac(počas trvania programu garantované navýšenie platových podmienok podľa interného plánu, bližšie informácie k dispozícií na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si úspešným absolventom VŠ a hľadáš si zaujímavú pracovnú príležitosť?
RESOURCE PLANNING GRADUATE PROGRAM môže byť aj tvojim skvelým kariérnym štartom!
Počas 18 mesačného programu u nás získaš rozsiahle znalosti v oblasti logistiky, plánovania zdrojov a mnoho ďalšieho. Čítaj ďalej a dozvieš sa ešte viac zaujímavých informácií.

Aké činnosti budú tvojou náplňou práce?
• Počas 18 mesačného programu budeš mať príležitosť vyskúšať si viacero činností od vytvárania analýz, štatistík, plánovania zdrojov prevádzky až po aktívnu podporu Resource Planning Špecialistu, ktorého vedomosti po absolvovaní tohto programu získaš aj Ty,
• Budeš participovať na projektoch a ich implementácií v rámci spoločnosti DHL,
• Nadobudneš skúsenosti v rýchlo sa meniacom prostredí,
• Získaš kľúčové skúsenosti v oblasti resource planningu,
• Budeš komunikovať s internými oddeleniami a zákazníkom.

• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom v hodnote 5,85 EUR/deň - za plne odpracovaný mesiac (21 dní) 122,85 EUR/mesiac
• Výkonnostný bonus do výšky 10% (125 EUR)
• Plne hradené životné poistenie,
• MultiSport karta s príspevkom od zamestnávateľa,
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300 EUR),
• Práca na TPP,
• Zamestnanecke zľavy a benefity,
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci,
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania,

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected] alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o., DHL Exel Slovakia, s.r.o., DHL Supply Chain (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované. Viac informácií na udaje.dhl.com.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

TOP 3 podmienky/požiadavky na kandidáta:
• Práve si doštudoval VŠ? Ak je tvoja odpoveď "áno" pokračuj v čítaní.
• Zvládaš emailovú komunikáciu po anglicky? To je tvoj ďalší plusový bod stať sa naším favoritom vo výbere.
• Práca s MS Excel ti nie je cudzia? Vieš používať kontingenčné tabuľky, poznáš základné funkcie a baví ťa vytváranie vzorcov? Pošli nám svoj životopis!

Ak chceš na našom pohovore zahviezdiť tvojou veľkou výhodou môže byť aj:
• Mierne pokročilá užívateľská znalosť MS Power Point a MS Word,
• Dobré analytické a organizačné schopnosti,
• Ochota a schopnosť učiť sa, rozvíjať sa a zvládnuť stres,
• Ochota pracovať na zmeny.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Jánošiková
Tel.: +421905295126
E-mail: poslať životopis
ID: 4819130  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac