Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

DH REAL MARKET s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
pre absolventa bez praxe je základná zložka 700,-€ a pohyblivá 300,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie činností bezpečnostného technika a technika PO
v zmluvných spoločnostiach
- vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti na stavbách
podľa Nariadenia vlády SR č. 396/2006 Z. z. o minimálnych
bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko
v znení neskorších predpisov a súvisiacich právnych predpisov
- vypracovávanie a vedenie dokumentácii BOZP a PO
- starostlivosť o zverených zákazníkov
- vykonávanie školení v uvedených oblastiach
- vykonávanie kontrol
- vyšetrovanie pracovných úrazov
- zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi
- reporty vykonaných činností nadriadenému
- podpora v oblasti BOZP a OPP pre zákazníka

- práca v malej rodinnej firme
- progresívne ohodnotenie
- prémie za iniciatívu a ochotu
- možnosti rozvíjania individuálnych zručností a podpora
kariérneho rastu
- zaujímavý sociálny program

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a osvedčenia na činnosť autorizovaného bezpečnostného technika, bezpečnostného technika a požiarneho technika v slovenskom jazyku. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Kandidátom, ktorí nebudú oslovení resp. pozvaní na osobný pohovor sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

asertívne vystupovanie, prirodzená autorita, samostatnosť pri riešení úloh, ochota vzdelávať sa a odborne rásť, ochota pracovať pre kolektív.

Spoločnosť DH REAL MARKET s.r.o. poskytuje viacročné skúsenosti v oblasti BOZP a OPP v rámci bezpečnostnotechnických služieb a ochrany pred požiarmi. Zameriavame sa predovšetkým na oblasť stavebníctva ako koordinátor bezpečnosti na stavenisku, kde ponúkame odbornosť podporenú skúsenosťami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3405681  Dátum zverejnenia: 31.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pre absolventa bez praxe je základná zložka 700,-€ a pohyblivá 300,-€