Vodič MKD (C+E)

DH Logistic, s.r.o.

Nemecko, Trnavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 300 € - minimálna ponúkaná mzda ( Konečná mzda závisí od skúseností uchádzača )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do TPP vodičov MKD skupiny C+E.
Trvalo pridelené vozidlo - vodičovi.
- udržiavanie poriadku v zverenom vozidle
- možnosť práce aj ako dvojosádka
- trasy BENELUX, prevažne Nemecko

Prijmeme aj vodiča pre Vnútroštátnu kamiónovú dopravu !

Pozícia vhodná pre vodiča z okolia Trnavy + 50 km (PN, GA, SC, HC, SE, PK,..).

- práca v stabilnej dopravnej spoločnosti, ktorá je 12 rokov na trhu
- nadštandardné mzdové ohodnotenie, výplaty sú vždy na čas + zálohy
- seriózny prístup k zamestnancom
- 95% víkendov strávených doma
- vozidlá MAN (Euro EEV, 6) v dobrom technickom stave servisované iba v autorizovanom servise
- moznosť parkovať vlastné auto na stráženom parkovisku zdarma

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- Vodičský preukaz skupiny C a E
- Kvalifikačná karta vodiča (ak nemá, pomôžeme vybaviť )
- Digitálna tachografová karta (ak nemá, pomôžeme vybaviť )
- Psychotesty (ak nemá, pomôžeme vybaviť )
- Skúsenosti v medzinárodnej nákladnej doprave
- Bezúhonnosť
- pracovitosť, ochota, flexibilita, zodpovednosť

Spoločnosť DH Logistic spol. s r.o. bola založená v júli roku 2005. Jej zameraním je zasielateľstvo,
vnútroštátna a medzinárodná cestná nákladná doprava a vyťažovanie vozidiel zmluvných dopravcov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3216562  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 € - minimálna ponúkaná mzda ( Konečná mzda závisí od skúseností uchádzača )