Predaj externých defibrilátorov značky Defibtech

DF Družstvo, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame spoluprácu v oblasti zdravotnej techniky určenej pre širokú laickú i odbornú verejnosť. Produktom predaja je AED defibrilátor určený k záchrane života pri zástave a zlyhaní srdca kvalitnej americkej značky Defibtech. Značku Defibtech výhradne zastupujeme v spolupráci s českým partnerom na slovenskom trhu a potrebujeme vytvoriť tím šikovných obchodníkov, ktorí by si v jednotlivých krajoch vytvorili svoje portfólio zákazníkov. Základná cena jedného produktu resp. jedného obchodu je cca 2000 EUR bez DPH. Z tejto ceny pri každom predaji jedného produktu patrí obchodníkovi 15% bez DPH...tzn. minimálna výška provízie pri realizácii jedného obchodu je 300 EUR bez DPH.
Portfólio zákazníkov je široké od miest, obcí, športovísk, hotelov, škôl, výrobných podnikov a fabrík atď.
Pri predaji nad 12 a viac kusov za príslušný rok narastá za každý ďalší kus odmena na 20% .
Formy spoluprace s.r.o. alebo živnosť, FO zmluvou o spolupraci, pracu je mozne vykonavat ako vedlajsiu pri HPP.
Benefitmi sú kompletné vybavenie produktových materiálov a pomôcok potrebných k predaju, zaobstaranie vizitiek a kvalitný a férový systém odmien. Výrobok je plne americký a je vynikajúcej kvality. Hlavnou devízou je prevencia a záchrana ľudského života.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Uskutočnenie každého obchodu predstavuje min. 300 EUR bez DPH. Celková výška nie je obmedzená

Benefitmi sú kompletné vybavenie produktových materiálov a pomôcok potrebných k predaju, zaobstaranie vizitiek a kvalitný a férový systém odmien.
Zmluva o spolupráci pre FO alebo aj PO
Voľnosť v pracovnom režime

Informácie o výberovom konaní

Príjmame obchodníkov pre kraj:
Žilinský
Košický
Trenčiansky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Loajálnosť

Spoločnosť má s obchodným partnerom výhradné zastúpenie pre slovenský trh v predaji AED defibrilátora americkej značky Defibtech určený pre nielen odbornú, ale i širokú verejnosť.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Gaštanová 1008/27
014 01 Bytča

Kontakt

ID: 3717263   Dátum zverejnenia: 10.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Uskutočnenie každého obchodu predstavuje min. 300 EUR bez DPH. Celková výška nie je obmedzená