Predaj externých defibrilátorov značky Defibtech

DF Družstvo, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
300 EUR/mesiac15% provízia z predaja. Pri predaji jedného výrobku provízia cca 300 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame spoluprácu v oblasti zdravotnej techniky určenej pre širokú laickú i odbornú verejnosť. Produktom predaja je AED defibrilátor určený k záchrane života pri zástave a zlyhaní srdca kvalitnej americkej značky Defibtech. Značku Defibtech výhradne zastupujeme v spolupráci s českým partnerom na slovenskom trhu a potrebujeme vytvoriť tím šikovných obchodníkov, ktorí by si v jednotlivých krajoch vytvorili svoje portfólio zákazníkov. Minimálna výška provízie pri realizácii jedného obchodu je 15% tzn. cca 300 EUR bez DPH.
Portfólio zákazníkov je široké od miest, obcí, športovísk, hotelov, škôl, výrobných podnikov a fabrík atď.
Pri predaji nad 12 a viac kusov za príslušný rok narastá za každý ďalší kus odmena na 20% .
Formy spoluprace sú : s.r.o. alebo živnosť, FO - podnikateľ
Pracu je mozne vykonavat ako vedlajsiu pri HPP.
Benefitmi sú kompletné vybavenie produktových materiálov a pomôcok potrebných k predaju, zaobstaranie vizitiek a kvalitný a férový systém odmien. Výrobok je plne americký a je vynikajúcej kvality. Hlavnou devízou je prevencia a záchrana ľudského života.
Zmluva o spolupráci zabezpečí, že Vaše portfólia klientov Vám zostáva a generuje odmenu opätovne pri objednávkach napr. príslušenstva alebo ďalších defibrilátorov.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami

Benefitmi sú kompletné vybavenie produktových materiálov a pomôcok potrebných k predaju, zaobstaranie vizitiek a kvalitný a férový systém odmien.
Voľnosť v pracovnom režime

Informácie o výberovom konaní

Príjmame obchodníkov pre kraj:
Prešovský
Žilinský
Banskobystrický
Trenčiansky
Nitriansky
Trnavský
Bratislavský

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, zdravotníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bude uprednostená

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lojálnosť

Spoločnosť má s obchodným partnerom výhradné zastúpenie pre slovenský trh v predaji AED defibrilátora americkej značky Defibtech určený pre nielen odbornú, ale i širokú verejnosť.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3717263  Dátum zverejnenia: 21.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac