Teamleader v sklade

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1893, Vráble
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností na pozícii Teamleadra a znalosti nášho ponúkaného sortimentu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
1.) riadiť skupinu skladových zamestnancov ( okolo 5-tich zamestnancov). Budeš prideľovať úlohy a kontrolovať ich plnenie, zabezpečovať zastupiteľnosť v rámci svojho tímu.,
2.) pri nástupe nového kolegu, resp. kolegyne budeš zabezpečovať zaškolenie a zapracovanie,
3.) pracovať s našim informačným systémom,
4.) predovšetkým pomáhať svojmu tímu vždy a všade, kde Ťa budú potrebovať,
5.) sledovať a zvyšovať efektivitu svojho tímu,
6.) vykonávať činnosti spojené so zaskladňovaním/ preskladňovaním/ vyskladňovaním tovaru,
7.) a iné.

Ponúkame:
1.) možnosť odborného rastu,
2.) možnosť získať Vianočný príspevok a bonus za výsledok inventúry,
3.) prácu v mladom kolektíve,
4.) rodinnú atmosféru,
5.) okrem zákonných príplatkov možnosť získať ďalšie bonusy,
6.) prácu v jednozmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme Teba:
1.) ak sa nebojíš fyzickej práce,
2.) si tímový hráč a nebojíš sa prevziať zodpovednosť,
3.) si flexibilný a ochotný "potiahnuť", keď to Tvoj tím potrebuje,
4.) si spoľahlivý,
5.) výhodou je, ak máš znalosti a skúsenosti v oblasti skladovej logistiky,
6.) máš skúsenosti s prácou na VZV,
7.) znalosť aspoň jednej produktovej skupiny, napr. znalosť náradia, prípadne mechanických prevodových prvkov.

Kto sme?
Pomáhame výrobným spoločnostiam zlepšovať ich podnikateľské výsledky, poskytovaním funkčných služieb a riešení v oblasti MRO (všetko pre údržbu a opravy, ložiská, remene...) a OPP (ochranné pracovné prostriedky).
DEXIS SLOVAKIA - člen medzinárodnej skupiny Descours & Cabaud, rodiny DEXIS Vám s pokorou ponúka nadobudnuté skúsenosti a stabilitu. Sme v službách našich zákazníkov viac ako 240 rokov, v 13 krajinách Európy.
Naši odhodlaní experti na Slovensko prinášajú medzinárodné know-how, ale aj veľmi osobný prístup.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4074422  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac