Administratívny pracovník

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Sasinkova, Žilina
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 650€ závisí od pracovných skúseností + % z marže strediska, priemerná mzda 980

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do našej predajne s ručným náradím, s reznými nástrojmi, mechanickými prevodovými prvkami, hydraulickými komponentmi v Žiline na Sasinkovej ulici.

Hlavnou Tvojou úlohou bude:
1) nahadzovať zákazky,
2) fakturácia,
3) vytvárať cenové ponuky,
4) spracovávať dopyty,
5) objednávať tovar,
6) vybavovať reklamácie,
7) registrovať odberateľov a dodávateľov,
8) vytvárať produktové karty,
9) vytvárať podklady pre príjem tovaru
10) urgovať pohľadávky,
11) zabezpečiť zvozy tovaru,
12) telefonický kontakt so zákazníkom,
13) vykonávať ostatnú administratívnu činnosť pre servisné centrum,
14.) v prípade potreby zástup na našich ďalších predajniach - v Trenčíne, v Bratislave alebo v Prievidzi.

- stravné lístky v hodnote 4 €
- Vianočné odmeny
- odmeny za zastupovanie zamestnancov v iných našich predajniach

Informácie o výberovom konaní

1.kolo - zaslanie životopisu v SJ na e-mailovú adresu
2.kolo - osobný pohovor
3.kolo - testovanie kandidáta + ďalšie stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické; ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžadujeme trestnú bezúhonnosť - výpis z registra trestov
- odolnosť voči stresu,
- aktívny prístup k riešeniu problémov,
- samostatnosť

Poslaním spoločnosti DEXIS SLOVAKIA s.r.o. je poskytovať zákazníkom najlepší servis v oblasti priemyselnej distribúcie. Naša spoločnosť má zázemie v nadnárodnej skupine Descours and Cabaud, ktorá vyše 235 rokov poskytuje služby profesionálom. Po 235 rokoch je spoločnosť Descours and Cabaud popredným dodávateľom pre priemysel a obchod. S najširšou ponukou produktov na trhu, podporovanou najväčšími francúzskymi a svetovými výrobcami, spoločnosť Descours and Cabaud každodenne pomáha svojim klientom v oblasti stavebníctva, verejných prác, priemysle a vo verejných alebo súkromných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlavná 1893
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Tomášová
E-mail: poslať životopis
ID: 3577910   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 650€ závisí od pracovných skúseností + % z marže strediska, priemerná mzda 980