Key Business Consultant

Dexfinity - Go Beyond | Prekročte hranice

Gagarinova 7/A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 4 000 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a formy zmluvného vzťahu. Finálna mesačná odmena bude pozostávať z fixnej a variabilnej/performance zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Key Business Consultant koordinuje celý projekt s jediným cieľom – posunúť biznis partnera za hranice. Hľadáme osobnosť, ktorá rozumie komplexnému e-commerce svetu, čo-to už v ňom dosiahla a trúfa si aj na veľké projekty v zahraničí. Na oplátku ponúkame možnosti rozvoja klienta o akých sa bežnému account manažérovi v agentúrach ani nesníva.

- Zodpovedáš za projekt ako celok.
- Udržiavaš pravidelný kontakt s klientom.
- Navrhuješ stratégiu rastu projektu. Prepájaš jednotlivé marketingové kanály a aktivity tak, aby projekt ako celok rástol.
- S klientom konzultuješ všetky ostatné súčasti jeho biznisu, nad rámec štandartných služieb performance marketingu.
- Staráš sa o rozvoj projektu smerom ku klientovi a zabezpečuješ, aby mal zo spolupráce perfektný pocit.
- Definuješ ciele spolu s projektovými manažérmi a tie potom komunikuješ klientovi.
- Staráš sa o budget na projekte.
- Zastrešuješ administratívu projektu (objednávky, zmluvy, NDA, fakturáciu).
- Zdieľaš s tímom svoju víziu projektu a jeho kontext, aby si zaručil čo najlepšie pochopenie projektu pre všetkých zúčastnených.

- Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako Magic Script, Google Market Explorer, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue či Collabim.
- V budúcnosti môžeš dostať príležitosť stať sa partnerom firmy.
- Odmeňovaný(á) budeš na základe transparentného a jasného odmeňovacieho modelu, kde strop ohodnotenia podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci.
- Budeš sa podieľať na tvorbe svojho vlastného biznis plánu, ktorý bude kompasom v tvojom kariérnom raste vo firme.
- Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň.
- Získaš hardware a software podľa tvojej chuti a potreby (laptop, telefón a pod.), lebo ty sám vieš, čo je pre teba najlepšie.
- Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
- Fungovať budeš na základe flexibilného pracovného času. Nezáleží, kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalita.
- Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité.
- Budeš mať príležitosť zúčastňovať sa interných tréningov pre rozvoj manažérskych a líderskych schopností.
- Môžeš sa pridať do našich kurzov angličtiny.
- Získaš zľavy až do 50 % v mnohých e-shopoch našich klientov.
- Ak sa nám podarí získať nového člena tímu na základe tvojho odporúčania, obdržíš štedrú odmenu – aktuálne až do výšky 1000 eur.
- Budeš sa môcť zúčastňovať rôznych projektov a iniciatív naprieč firmou.
- Prispejeme ti až 30 % ceny na zariadenie si home office.
- Pokrytých budeš mať 5 dní na samoliečenie bez nutnosti potvrdenia od lekára (sickday).
Stredne veľký, silný a odhodlaný tím, na ktorý sa môžeš spoľahnúť – to je Dexfinity.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli prosím tvoje štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveď názov pozície, o ktorú sa uchádzaš.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov.
Ak všetko klapne, radi ťa privítame v tíme Dexfinity!!!

Ak ťa zaujímajú aj ďalšie pozície v Dexfinity, určite najvštív náš web: https://www.dexfinity.com/kariera/

V prípade, že máš záujem byť vedený v databáze našej spoločnosti, uveď prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky tvojich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Dexfinity s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Matematika, Podnikanie, Manažment, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý
E-commerce - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý
Digitálny Marketing - Pokročilý
Marketing - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Sociálne média - Mierne pokročilý
E-mail marketing - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Key Account Manager/E-commerce Manager/ Online Marketing Manager/ E-commerce Strategist

Počet rokov praxe

5

- Orientácia v princípoch marketingu a marketingových stratégií – “Ako by som to spravil(a) ja, keby to bol môj vlastný e-shop či iný biznis?”
- Komplexný prehľad o všetkých súčastiach podnikania v e-commerce segmente
- Vynikajúca znalosť prostredia Google Analytics a tvorby marketingových analýz.
- Znalosti tvorby online marketingových kampaní v prostredí Google Ads.
- Orientácia v princípoch SEO a linkbuildingu.
- Orientácia v princípoch Social Media Marketingu.
- Orientácia v princípoch fungovania cenových porovnávačov (Heureka, Pricemania).
- Práca s Google Sheets na naozaj pokročilej úrovni.
- Znalosť najnovších trendov v automatizácii online marketingových kampaní.
- Skúsenosť s celkovým spravovaním e-shopu je veľkou výhodou.
- Znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne C1 v písanej aj hovorenej forme.

V roku 2020 naša vízia prepájať výnimočných ľudí, ich vedomosti a technológie prerástla do novej značky Dexfinity - Go Beyond. Náš cieľ je posúvať ambiciózne slovenské firmy za hranice. Našu expertízu v marketingu a medzinárodnom podnikaní stále zdokonaľujeme.
Nedokonalý kruh v logu Dexfinity symbolizuje túto cestu učenia, prekonávania sa a smerovania k dokonalosti. Názov vznikol spojením slov: “Dexterity” = rýchlosť a obratnosť a “Infinity” = nekonečno, vesmír a objavovanie neobjaveného. Každý deň prekonávame prekážky. Kde iní vidia problémy, my hľadáme príležitosti. Našimi najsilnejšími zbraňami sú naše hodnoty: Nebojácnosť. Húževnatosť. Priamosť. Efektívnosť. Dôvera. Rešpekt. Zodpovednosť. Vášeň.
Sme zrodení z výkonnostného marketingu. Do všetkého, čo robíme, prinášame výkon, efektivitu a “extra míľu”. Služby od Google Ads, Meta (Facebook Ads), SEO, e-mailing, retenčný marketing, obsahový marketing, branding, generovanie leadov, poradenstvo pre e-shopy od finančného zdravia po analýzy pre vstup na nové trhy a nastavenie interných a hybridných marketingových tímov.
Máme 100 aktívnych klientov a 400 projektov po celom svete.
Využi príležitosť pracovať na známych projektoch ako BiotechUSA, Eyerim, Powerlogy, Nortfhinder, Waragod, Zajo design, IRISIMO.sk, Mall, Exponea, Factcool, Demänová resort, Mitická, IBO, Kompava, Hairburst, Instea, Peelo, Domoss, Kinekus, NAY, Fitplus či iné.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4432920  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac