Mid New Business Consultant

Dexfinity - Go Beyond | Prekročte hranice

Gagarinova 7/A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 800 - 4 000 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a formy zmluvného vzťahu. Finálna mesačná odmena bude pozostávať z fixnej a variabilnej/performance zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

New Business Consultant má u nás k dispozícii množstvo veľmi komplexných produktov, ktoré vie ponúknuť klientovi. Podľa vlastnej analýzy sa rozhoduje, čo je pre klienta na začiatok najlepšie, čo mu prinesie najväčšiu hodnotu a ako služby správne nakombinovať.

Úloha New Business Consultanta v Dexfinity:

- Overuješ potenciál klientov, ktorí k nám prichádzajú na základe odporúčania alebo dopytu na spoluprácu
- Aktívne vyhľadávaš aj nové super projekty
- Komunikuješ s klientom a overuješ aké aktivity v marketingu už robil, aké boli výsledky, čo fungovalo a aké má ďalšie méty a očakávania
- Vyhodnotíš Lead a rozhodneš či chceme s klientom spolupracovať
- Prezentuješ prvý “otvárak” čo a ako vieme pre klienta robiť a aké môže očakávať výsledky
- Analyzuješ konkrétne dáta od klienta z Google Ads, Google Analytics, Merchant Center či Google Search Console
- Vytváraš plán a kostru pre komplexnú marketingovú a business stratégiu, pričom rozmýšľaš nad rámec kombinácie PPC, social media a SEO.
- Spolupracuješ s vedúcimi stredísk, ktorí doplnia cenovú ponuku o ich kanály a ponúkané služby
- Spresníte stratégiu a ciele, ktoré chceme s klientom dosiahnuť
- Prezentuješ ponuku spolupráce a navrhnutú stratégiu klientovi, uzatváraš dohodu kde stanovíte finálne ciele, spôsob a začiatok spolupráce
- Zoznámiš klienta s tímom projektových manažérov a dedikovaným account manažérom (v prípade záujmu si po dohode môžeš niektorých klientov ponechať ako account manažér)
- Na základe internej metodiky a overených postupov koordinuješ vypracovanie analýz a spolu-vytváraš vybrané prehľady
- Zodpovedáš za kvalitu výstupov z pohľadu odbornej aj vizuálnej stránky
- Koordinuješ a strážiš čas potrebný na dodanie
- Prvé mesiace od začiatku spolupráce ďalej sleduješ klientovu cestu v Dexfinity, overuješ ako sa mu darí, s čím zápasí, ako je spokojný so spoluprácou
- Komunikuješ s interným tímom, ako si s klientom rozumejú a kde potrebujú pomôcť
- Sleduješ ako klient rastie a dosahuje ďalšie méty za hranicami svojich pôvodných očakávaní. #GoBeyond

Ďalšie zodpovednosti

- Udržiavanie prehľadnej sales databázy.
- Optimalizácia a inovácia existujúcich procesov.
- Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.

- Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako MagicScript, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue či Collabim.
- Odmeňovaný(á) budeš na základe transparentného a jasného odmeňovacieho modelu, kde strop ohodnotenia podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci.
- Budeš sa podieľať na tvorbe svojho vlastného biznis plánu, ktorý bude kompasom v tvojom kariérnom raste vo firme.
- Dostaneš možnosť stať sa akcionárom firmy.
- Naše špičkové know-how s tebou budeme zdieľať na dennej báze.
- Získaš hardware a software podľa tvojej chuti a potreby (laptop, telefón a pod.), lebo ty sám vieš, čo je pre teba najlepšie.
- Prispejeme ti až 30 % ceny na zariadenie si home office.
- Pokrytých budeš mať 5 dní na samoliečenie bez nutnosti potvrdenia od lekára.
- Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
- Budeš mať príležitosť zúčastňovať sa interných tréningov pre rozvoj manažérskych a líderskych schopností.
- Môžeš sa pridať do skupiny B2 alebo C1 v našich kurzoch angličtiny.
- Získaš zľavy v mnohých e-shopoch našich klientov.
- Ak sa nám podarí získať nového člena tímu na základe tvojho odporúčania, obdržíš štedrú odmenu – aktuálne až do výšky 1000 eur.
- Budeš sa môcť zúčastňovať rôznych projektov a iniciatív naprieč firmou.
- Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité.
- Stredne veľký, silný a odhodlaný tím, na ktorý sa môžeš spoľahnúť – to je Dexfinity.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli prosím tvoje štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveď názov pozície, o ktorú sa uchádzaš.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov.
Ak všetko klapne, radi ťa privítame v tíme Dexfinity!!!

V prípade, že máš záujem byť vedený v databáze našej spoločnosti, uveď prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky tvojich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou ui42 digital s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Informatika, Matematika, Podnikanie, Manažment, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Základy
E-commerce - Mierne pokročilý
Online Marketing - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Mierne pokročilý
Obchodná analytika - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Všeobecné

- V Dexfinity ti ponúkame úžasnú voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup.
- Buď tímový hráč(ka) a mysli na to, že najlepším spôsobom, ako dosiahnuť svoje ciele, je spolupracovať s ostatnými.
- Vlastný time management by si mal(a) mať v malíčku.
- Jedným z kľúčov k úspechu v Dexfinity je schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a mať rýchly a správny úsudok.

Soft skills

- Základom je empatia, vďaka ktorej porozumieš klientovým potrebám a procesom v tíme.
- Dôležité sú komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom – mal by si vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”.
- Orientácia na výsledky je prvoradá – “Always be closing”.
- Si schopný motivovať a organizovať interný tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu.

Hard skills

- Orientácia v princípoch marketingu a marketingových stratégií – “Ako by som to spravil(a) ja, keby to bol môj vlastný e-shop či iný biznis?”
- Základná znalosť prostredia Google Analytics a tvorby marketingových analýz.
- Základné skúsenosti s tvorbou online marketingových kampaní v prostredí Google Ads.
- Základná orientácia v princípoch SEO a linkbuildingu.
- Základná úroveň znalostí v oblasti Social Media Marketingu.
- Orientácia v princípoch fungovania cenových porovnávačov (Heureka, Pricemania).
- Skúsenosť s celkovým spravovaním e-shopu je veľkou výhodou.
- Z dôvodu zahraničnej expanzie je popri slovenčine, resp. natívnej češtine veľkou výhodou dobrá angličtina, ideálne v kombinácii ďalšieho svetového jazyka (nemčina, francúština).

V roku 2020 naša vízia prepájať výnimočných ľudí, ich vedomosti a technológie prerástla do novej značky Dexfinity - Go Beyond. Náš cieľ je posúvať ambiciózne slovenské firmy za hranice. Našu expertízu v marketingu a medzinárodnom podnikaní stále zdokonaľujeme.
Nedokonalý kruh v logu Dexfinity symbolizuje túto cestu učenia, prekonávania sa a smerovania k dokonalosti. Názov vznikol spojením slov: “Dexterity” = rýchlosť a obratnosť a “Infinity” = nekonečno, vesmír a objavovanie neobjaveného. Každý deň prekonávame prekážky. Kde iní vidia problémy, my hľadáme príležitosti. Našimi najsilnejšími zbraňami sú naše hodnoty: Nebojácnosť. Húževnatosť. Priamosť. Efektívnosť. Dôvera. Rešpekt. Zodpovednosť. Vášeň.
Sme zrodení z výkonnostného marketingu. Do všetkého, čo robíme, prinášame výkon, efektivitu a “extra míľu”. Služby od Google Ads, Meta (Facebook Ads), SEO, e-mailing, retenčný marketing, obsahový marketing, branding, generovanie leadov, poradenstvo pre e-shopy od finančného zdravia po analýzy pre vstup na nové trhy a nastavenie interných a hybridných marketingových tímov.
Máme 100 aktívnych klientov a 400 projektov po celom svete.
Využi príležitosť pracovať na známych projektoch ako BiotechUSA, Eyerim, Powerlogy, Nortfhinder, Waragod, Zajo design, IRISIMO.sk, Mall, Exponea, Factcool, Demänová resort, Mitická, IBO, Kompava, Hairburst, Instea, Peelo, Domoss, Kinekus, NAY, Fitplus či iné.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4332447  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac