Reagujte bez životopisu

Fasádnik

DEXBAU s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacTPP, živnosť 1600-2000eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zatepľovanie bytových a rodinných domov, administratívnych budov.
Lepenie izolačných materiálov polystyrénu alebo minerálnej vaty, sieťka, lepidlo, fasáda.
Znalosť zatepľovacieho systému.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť Dexbau s.r.o. vznikla za účelom zefektívnenia a optimalizovania stavebnej výroby. Dodávame kompletné stavby, čiastkové realizácie stavieb, sadrokartónové systémy , zateplenia budov, revitalizácie a interiéry od návrhu až po realizáciu. Investorom ponúkame taktiež službu stavebného dozoru na základe dlhoročných skúseností a platného osvedčenia Slovenskej stavebnej komory inžinierov.
ID: 4435402  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac