Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lekár

dewytta, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 900 EUR/mesiacNástupná mzda pri lekárovi na TPP od 2900 eur/mesiac v závislosti od praxe. V prípade spolupráce na živnosť 5000 eur/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná klinika s dlhoročnou tradíciou obsadzuje pozície lekárov s možnosťou osobného a hlavne profesného rastu a tiež prístupom k neustálemu vzdelávaniu sa.

Pre kliniku obsadzujeme nasledovné pozície:

- LEKÁR – ANESTEZIOLÓG – je potrebná atestácia z odboru anesteziológie.

- LEKÁR ORL – zastrešovanie ambulancie, skúsenosti s operačnými výkonmi sú vítané. Nie je však nutná atestácia. Zároveň poskytuje klinika podporu a možnosť prípravy na atestáciu.

- OČNÝ LEKÁR - atestovaný lekár, ktorý by zastrešoval konzultácie, ambulanciu, diagnostiku.

- ZUBNÝ LEKÁR – je potrebná atestácia a lekár bude zastrešovať prácu v zubnej ambulancii.

Nástupná mzda pri lekárovi na TPP od 2900 eur/mesiac/brutto v závislosti od praxe.
V prípade spolupráce na živnosť 5000 eur/mesiac.
V prípade dohody, resp. skráteného prac. úväzku sa finančné ohodnotenie dohodne individuálne.

Klinika ponúka a umožňuje pre každého záujemcu možnosť stáže, kde si osobne zažije prácu a život na klinike a môže priamo vidieť pracovné prostredie a podmienky pri starostlivosti o zdravie pacienta.
Ubytovanie počas stáže klinika zabezpečí.

Klinika vám ponúka:
- prácu v elegantnom a príjemnom prac. prostredí
- je to stabilný zamestnávateľ dlhodobo etablovaný v oblasti starostlivosti o zdravie pacientov
- stály profesionálny rast a možnosť neustáleho sa vzdelávania (aj v zahraničí)
- ponúkame prácu bez víkendových a nočných služieb, t.j. jednozmenná prevádzka
- ďalšie štandardné aj nadštandardné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromné zdravotnícke zariadenie dlhodobo pôsobiace na Slovensku v oblasti starostlivosti o zdravie pacientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Spoločnosť dewytta, s.r.o. je personálny portál, ktorý uchádzačom o prácu pomáha zabezpečiť nové ponuky práce. Dewytta firmám prináša efektivitu pri výbere nového zamestnanca, úsporu času a profesionálny prístup.
ID: 4533696  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac