Reagujte bez životopisu

Hľadáme maliarov s praxou do Belgicka

dewytta, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce/hlavné činnosti:
- maliarske práce na projektoch rôzneho typu a veľkosti
- súčasťou práce sú aj základné práce súvisiace s maľovaním - polepy, vysprávky...

Doplňujúce informácie:
- jedná sa o prácu na turnusy: 6 týždňov v Belgicku/2 týždne na Slovensku. Je možnosť sa dohodnúť aj na inom striedaní a zostať v Belgicku dlhšie, napr. 2 - 3 mesiace.
- počet odpracovaných hodín - 10 hodín denne, piatok až sobota
- firmou zabezpečené kvalitné ubytovanie rodinného typu - SZČO hradí 5 eur/noc
- fakturácia každý týždeň podľa počtu odpracovaných hodín - splatnosť fa. je 14 dní
- vlastné auto výhodou, ale nie podmienkou

- finančné ohodnotenie - od 13 eur/ hod. - navýšenie už po krátkej dobe na základe pracovných skúseností a spokojnosti s vykonávanou prácou
- práca je zabezpečená dlhodobo, bez prestojov

Maliarov - profesionálov hľadáme pre stabilnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením v sektore maliarskych služieb v Belgicku. Spoločnosť má v zahraničí vybudované meno, ktoré je zárukou kvality a férovosti voči obchodným partnerom v Belgicku aj na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
- slušný a seriózny prístup

Spoločnosť dewytta, s.r.o. je personálny portál, ktorý uchádzačom o prácu pomáha zabezpečiť nové ponuky práce. Dewytta firmám prináša efektivitu pri výbere nového zamestnanca, úsporu času a profesionálny prístup.
ID: 4063556  Dátum zverejnenia: 17.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.