Farmaceut do lekárne

Dewtech s.r.o

Miesto práce
Ružová dolina 19, Bratislava
Termín nástupu
1.3.2018
Mzdové podmienky (brutto)
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania a vedľajších účinkov liekov.
Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.

Informácie o výberovom konaní

poprosím životopis do mailu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

verejná lekáreň v blízkosti malej polikliniky

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3296514  Dátum zverejnenia: 28.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950