Можливість для людей з України
Logo DEVSK s. r. o.

PHP Web Developer - Junior / Medior

DEVSK s. r. o.

DEVSK s.r.o., Miletičova, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, najneskôr 1.júna 2024
1 500 EUR/mesiacMzdové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta- základná mzda je iná pre juniora a iná pre mediora. Základná mzda sa môže líšiť v závislosti od druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho DEVSK tímu hľadáme šikovného backend developera alebo developerku so znalosťami PHP a so záujmom spolupracovať na originálnych projektoch a v tíme skvelých IT špecialistov. Zaoberáme sa hlavne vývojom webových stránok, webových aplikácií, eshopov a vývojom progressive web apps.​

​- Podpora osobného a profesného rastu a príležitosť pre kariérny rozvoj
- Podpora vzdelávania a odborná príprava – pravidelné školenia, workshopy a medzinárodné konferencie
- Priateľská firemná kultúra, občerstvenie a oddychová zóna na pracovisku
- Možnosť využitia home-office
- Jednoduchá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- Ponúkame aj množstvo ďalších zaujímavých benefitov, o ktorých sa môžeme porozprávať na pohovore​

Veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom a uchádzačkám za záujem pracovať s nami a tiež za zaslanie životopisu. Všetky životopisy starostlivo posúdime a budeme vás kontaktovať s ďalšími informáciami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť a skúsenosti s PHP 8, OOP, MySQL, Nginx, Apache, Design Patterns & PSR standards
- Skúsenosť s Typo3 CMS, Laravel FW, Symfony a Wordpress výhodou
- Otvorená myseľ a chuť učiť sa nové veci a ďalej sa vzdelávať
- Znalosť cudzích jazykov: angličtina (B2) a nemčina (výhodou)
- Záujem o dlhodobú spoluprácu
- Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
- Proaktívny prístup k práci, efektivita pri riešení úloh a samostatnosť

devsk s.r.o. je mladá, profesionálna a rastúca firma. Sídlime v Bratislave ale kanceláriu máme aj v Bardejove. Zaoberáme sa vývojom webových stránok a webových aplikácií, ktoré pomáhajú našim klientom a ich zákazníkom uspieť. Pracujeme najmä pre rakúskych a nemeckých klientov, kde sa sústreďujeme na kvalitne odvedenú prácu a dobré vzťahy.
ID: 4803885  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac