Logo DEVLEV BUILDINGS s.r.o.

Architekt, Stavebný inžinier

DEVLEV BUILDINGS s.r.o.

Miesto práce
DEVLEV Architekti, Hattalova 12/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
06.05.2024
1 350 - 1 650 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať od skúsenosti uchádzača, koncoročné odmeny plus mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nedávno sme hľadali kolegu/kolegyňu, ktorú sme aj našli.

Projektov pribúda a chceme dodržať sľúbené, preto sme sa ozvali opäť.

Najprv sme mysleli , že to zvládneme , ale vidíme, že sa nám predĺžil čas strávený v kancelárii.
Sme mladí, pekní a nechceme byť NONSTOP zavretí za PC.
Dosť , že sme na mobile ;)

INTRO máme za sebou :)

Koho hľadáme ?

Hľadáme niekoho koho baví navrhovať nové priestory, meniť staré za nové alebo kombinovať pôvodnú architektúru s moderným dizajnom a dotiahnuť projekt od začiatku až do konca.

Hľadáme osobu ,ktorá má aspoň 2-3 ročnú prax za sebou. Vie sama kresliť projekty v stupni štúdia, územné rozhodnutie a stavebné povolenie.

Autorizácia je výhodou.

Náplň práce :
- navrhovanie rodinných domov( ak si trúfaš, robíme aj väčšie stavby).

- kreslenie DUR, DSP

- koordinácia profesií a manažovanie prideleného projektu

- výjazd na stavby

Naučíme ťa používať 3D laserový skener preskenovaniea zameranie budov. Ide o najmodernejšiu a najpresnejšiu technológiu 4ever

Výška platu bude závisieť od skúsenosti uchádzača.

Máš malé dieťa/ deti a potrebuješ 1-2 dni ostať doma na home office ? umožníme ti to.
Si CP-čkár tak ako my a v piatok chceš byť už doma ? umožníme ti to:)
Hľadáme niekoho, kto príde s novým pohľadom na veci, novou energiou a hlavne bude zapadať do nášho kolektívu.
O nás: máme radi šport, kempovanie, zábavu, precíznu prácu.

Sú medzi nami skialpinisti, horolezci, výletníci, ale hlavne cyklisti .

Ak si sa našiel/našla v tom tak sa nám ozvi a príď ukázať !

- priateľské prostredie v modernej kancelárii
- čiastočná práca z domu
- firemné akcie
- mladý kolektív
- koncoročné odmeny
- odmeny za výročie vo firme, narodeniny , bližšie na káve u nás ;)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektura, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Revit - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme DEVLEV Architekti a zaoberáme sa architektúrou, urbanizmom a návrhom interiérov.

Architektúra je to, s čím sa stretávame každý deň. Niekedy je to náročnejšie, ale na konci dňa o to vzácnejšie. Pozrite si naše návrhy a nájdite si inšpiráciu pre Váš domov.

Interiér je najčastejšie miesto, kde trávime svoj čas s blízkymi, kolegami, klientami a pod. Uvedomujeme si to a preto sa snažíme pozerať na priestor ako na celok. Pozrite si naše realizácie interiérov. Každý je jedinečný a niečím zaujímavý.

Máme najmodernejšie 3D skenery na zameranie budov :
Link : https://devlev.sk/sluzby/3d-skenovanie

Uvedomujeme si , že prostredie kde tvoríme má byť tvorivé.
Na to máme prispôsobenú kanceláriu, kde si zahráme ping- pong , stolný futbal a čo je najlepšie máme vlastný bar s výčapom.

Neveríš ?
Pozri sa sám : https://devlev.sk/o-firme/nasa-kancelaria-devlev

Samozrejme tieto výhody najćastejśie využívame po ťažkom obede aby sme sa prebrali alebo po práci :)

Pozrite si nás na našom webe : www.devlev.sk

Tešíme sa na Vás :)

Kontakt

Kontaktná osoba: Samuel Župa
Tel.: +421904133949
E-mail: poslať životopis
ID: 4818277  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac