PHP Developer - možnost práce na dálku

DEVIX Technologies s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme PHP vývojáře pro dlouhodobou spolupráci na webových projektech. Naše kanceláře se nacházejí na Praze 5, nicméně povaha práce umožňuje i spolupráci na dálku s flexibilní pracovní dobou.

Jsme konzultantské a vývojářské studio, zaměřující se na high-endový semgent online vývoje. Našimi klienty jsou startupy i zajeté společnosti z celého světa, kterým pomocí nejmodernějších technologií a postupů pomáháme naplňovat jejich strategické a obchodní vize. Pomáháme řídit digitální a technologické transformace, nastavujeme organizační procesy či vzděláváme interní vývojáře klientů.

Naši klienti pocházejí z USA, Velké Británie, Německa, ale také Česka či zemí Perského zálivu jako je Kuvajt, Saúdská Arábie či Spojené Arabské Emiráty.

Požadované znalosti:

  • PHP 7+ a alespoň jednoho z frameworků Symfony, Laravel či Nette
  • SQL a non-SQL databáze, zejména pak MongoDB či Elastic
  • Zkušenost s používáním Docker a kontejnerizovaných aplikací obecně
  • Velkou výhodou je praktická zkušenost s provozem aplikací v Kubernetes či AWS
  • Schopnost používat CI/CD nástroje, GIT, deployment pipelines atd.
  • Angličtinu alespoň na komunikační úrovni
  • Zkušenost s prací v agilním týmu

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci na dálku
  • Časovou flexibilitu
  • Vůz k osobnímu využití
  • Příspěvek na nákup HW
  • Vzdělávací programy na technické a netechnické dovednosti
  • V případě zájmu, také cesty do zahraničí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3968332  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc