Area Manager Wholesale CZ/SK

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaším úkolem?

Budete často cestovat v rámci regionu CZ/SK a získávat důležité velkoobchodní zákazníky.
Budete neustále komunikovat a úzce spolupracovat se zákazníky (novými i stávajícími).
Budete vytvářet sortimenty pro jednotlivé zákazníky a potřeby trhu.
Budete analyzovat výkonnost zákazníků s cílem odhalit další obchodní příležitosti.
Budete plánovat rozpočty na každou sezónu.
Budete analyzovat nejprodávanější zboží a doporučovat potenciály pro přímý prodej.
Budete se účastnit strategických schůzek se zákazníky s cílem rozvíjet partnerskou strategii, využívat jejich plný potenciál a zajišťovat komplexní prodejní a prodejní výkonnost.
Budete realizovat projekty Shop-In-Shop.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co klient nabízí?

Hybridní chytrý pracovní program, který spolupracovníkům umožňuje pracovat na preferovaném místě v rámci flexibilního rozvrhu.
Klient podporuje kulturu rozvoje a nabízí možnosti školení a vzdělávání.
Zaměstnanecké slevy.
Služební vůz s možností soukromého využití.
Mobilní telefon a notebook.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

fashion retail

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

retail

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kdo jste?

Pracovní zkušenosti v oblasti prodeje, maloobchodu, E-Com nebo Omni-Channel.
Domluvíte se anglicky, protože zástupci značek nejsou vždy Češi nebo Slováci.
Hluboké znalosti a přehled o trhu a konkurenci v módním průmyslu.
Porozumění a znalost klíčových ukazatelů výkonnosti, abyste byli schopni je analyzovat.
Znalost produktů souvisejících s danou divizí - spodní prádlo.
Silné prodejní a vyjednávací schopnosti a přirozená touha po zlepšování řešení napříč lidmi, procesy a systémy.
Schopnost pracovat s programy Excel a PowerPoint při přípravě obchodních jednání.
Pozitivní myšlení, otevřené myšlení a flexibilita.
Reprezentativní osobnost se smyslem pro krásu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4539904  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc