Konateľ pre náš projekt servisnej siete

Developing Light, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného študenta/študentku, mamičku na materskej alebo človeka, ktorý má popri inej práci čas venovať sa aj tomuto projektu na diaľkovú podporu logistiky s chuťou privyrobiť si popri štúdiu a časom možno aj viac.
Práca je na maximálne 1h denne s potenciálom rastu. Spoločnosť v roku 2020 bude spúšťať vo viacerých mestách Slovenska viacero nových prevádzok.
Je potrebné mať vlastný notebook alebo počítač s internetom!!!

Vašou úlohou bude:
- zastupovanie firmy pri vybavovaní a administratíve
- kontrola správnosti zadania objednávok cez systém
- príjem podnetov zákazníkov a zaslanie automatickej odpovede alebo postúpenie manažérovi
- správa zákazníkov v internom programe
- správa emailov

Práca je jednoduchá, vykonávaná z domu, školenie však bude potrebné - dá sa zvládnuť aj prostredníctvom programu Skype, prípadne osobne na pobočke (dĺžka trvania školenia: 2 hodiny ktoré budú preplatené).
Preferujeme flexibilného študenta ktorý si nájde čas každý deň podľa potreby po škole – minimálny vek je 18 rokov.

Možnosť vykonávať prácu z domu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, nákupom a predajom tovarov so zameraním na nábytok a s ním spojených polotovarov prostredníctvom vlastných dielní a predajných centier. Tovar predávame ako ak vyrábame vo vlastných dielniach a predajných centrách.

Máme viacero predajných výrobných a servisných pobočiek lokalizovaných predovšetkým na strednom a východnom Slovensku.

Tovar nakupujeme hlavne od domácich dodávateľov našim cieľom je vytvárať poctivý slovenský produkt s predĺženou zárukou. Na takmer všetky naše produkty poskytujeme minimálne 5 ročnú záruku.

Zamestnávame viac ako 100 remeselníkov a živnostníkov v našich dielňach a servisných, predajných centrách.
ID: 3945521  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac