Práca z domu - asistent, spracovateľ objednávok

Developing Light, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
200 - 300 EUR/mesiac300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca cez počítač v programoch Microsoft Word a Excel + práca s interným programom. Vašou úlohou bude spracovávať v systéme jednotlivé objednávky na výrobu a servisné úkony, sledovať ich stav a komunikovať so zamestnancami prípadne riešiť špeciálne požiadavky zákazníkov a riešiť vzniknuté problémy. Práca prebieha z domu, príležitostne je potrebné školenie na pobočke s trvaním maximálne jednej hodiny (plne preplatené).

Práca z domu, vlastný mobilný telefón

V prípade záujmu vás budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohody ďalšieho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

od zamestnanca vyžadujeme denné reagovanie na elektronickú komunikáciu.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, nákupom a predajom tovarov so zameraním na nábytok a s ním spojených polotovarov prostredníctvom vlastných dielní a predajných centier. Tovar predávame ako ak vyrábame vo vlastných dielniach a predajných centrách.

Máme viacero predajných výrobných a servisných pobočiek lokalizovaných predovšetkým na strednom a východnom Slovensku.

Tovar nakupujeme hlavne od domácich dodávateľov našim cieľom je vytvárať poctivý slovenský produkt s predĺženou zárukou. Na takmer všetky naše produkty poskytujeme minimálne 5 ročnú záruku.

Zamestnávame viac ako 100 remeselníkov a živnostníkov v našich dielňach a servisných, predajných centrách.
ID: 3787607  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 - 300 EUR/mesiac300