200 - 300 EUR

Práca z domu - asistent, spracovateľ objednávok

Developing Light, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca cez počítač v programoch Microsoft Word a Excel + práca s interným programom. Vašou úlohou bude spracovávať v systéme jednotlivé objednávky na výrobu a servisné úkony, sledovať ich stav a komunikovať so zamestnancami prípadne riešiť špeciálne požiadavky zákazníkov a riešiť vzniknuté problémy. Práca prebieha z domu, príležitostne je potrebné školenie na pobočke s trvaním maximálne jednej hodiny (plne preplatené).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

300

Práca z domu, vlastný mobilný telefón

V prípade záujmu vás budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohody ďalšieho postupu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

od zamestnanca vyžadujeme denné reagovanie na elektronickú komunikáciu.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, nákupom a predajom tovarov so zameraním na nábytok a s ním spojených polotovarov prostredníctvom vlastných dielní a predajných centier. Tovar predávame ako ak vyrábame vo vlastných dielniach a predajných centrách.

Máme viacero predajných výrobných a servisných pobočiek lokalizovaných predovšetkým na strednom a východnom Slovensku.

Tovar nakupujeme hlavne od domácich dodávateľov našim cieľom je vytvárať poctivý slovenský produkt s predĺženou zárukou. Na takmer všetky naše produkty poskytujeme minimálne 5 ročnú záruku.

Zamestnávame viac ako 100 remeselníkov a živnostníkov v našich dielňach a servisných, predajných centrách.

Dunajská 8
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3787607   Dátum zverejnenia: 16.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   300