Scrum Master

develogics k. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac- platové ohodnotenie závisí od znalostí a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na jeden z našich najväčších projektov z medicínskej sféry pre amerického zákazníka hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu SCRUM MASTER.

Tvojou úlohou bude manažovať a koordinovať 4 tímy v Európe na jednom projekte. Pôjde teda o remote management (až na kolegov v BA, s ktorými budeš sedieť v kancelárii).
Projekt, na ktorom developeri pracujú je v medicínskej oblasti.

Tiež budeš komunikovať s vedením v US a R&D vo Viedni - preto je fajn byť časovo flexibilný (bežne sú pracovné hodiny do 18:00).

Pracovať budete v 2 týždňových sprintoch, každú druhú stredu bude call s vedením v US.

Je dôležité, aby si mal predošlé skúsenosti, bol komunikačne zdatný a vedel plynule anglicky.

Predbežná zmluva bude na 6 mesiacov - ide o pilotnú fázu, pokiaľ všetko pôjde dobre, je možnosť predĺženia a dlhodobej spolupráce.

1. Flexibilný pracovný čas
2. Priateľská pracovná atmosféra
3. Medzinárodné pracovné prostredie
4. Work-life balance
5. Mzdové podmienky a bonusy
6. Káva, čaj & soft drinks
7. Čerstvé ovocie, zelenina & snacks
8. Dine in
9. Team-buildings
10. Voľné parkovné miesta v blízkosti office
11. Výkonný hardware a software

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Scrum (framework) - pokročilý

Počet rokov praxe

4

- Skúsenosti s rolou Scrum Master aspoň 4 roky, znalosť Scrum metodológie
- Časová flexibilita
- Scrum Master certifikácia výhodou
- Angličtina - komunikatívna úroveň
- Proaktívny prístup k práci a pracovná etika ako samozrejmosť
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Úprimná a transparentná komunikácia
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- Kombinácia sebavedomia ale aj sebareflexie

Softwarehouse

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Údernícka 5
851 01 Bratislava
ID: 4012404  Dátum zverejnenia: 16.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac