Network Engineer

develogics k. s.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
2 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od rozsahu skúseností, technologických znalostí a dohody. Minimálne platové ohodnotenie začína na 2000 eur brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš pracovať vo Viedni, v kanceláriách zákazníkov ale aj v Data centrách. V práci sa stretneš s implementáciou sietí, ich monitoringom aj troubleshootingom.

U zákazníkov pôjde najmä o:
- Switches Layer 2 a Layer 3
- QoS a 802.1x
- WLAN kontrolery a konfigurácie prístupových bodov
- ISE administráciu
- Cisco produkty.

V Data centrách budeš zodpovedný za:
- Cisco VSS a 4500 a 6500 series switches
- Cisco Nexus 5000 Series a 7000 Series
- FabricPath
- Pripojenia cez OTV and VxLan
- MPLS a dynamické routovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Ochota mať on-call duty pondelok-pondelok (5 týždňový cyklus)
- Aspoň 5 rokov skúseností v oblasti sieťových technológií
- Aktívna nemčina je nutná
- Proaktívny prístup k práci a pracovná etika ako samozrejmosť
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Úprimná a transparentná komunikácia
- Schopnosť dodržiavať deadliny
- Kombinácia sebavedomia ale aj sebareflexie :)

Vývoj softvéru nie je pre nás len frázou. Je to naša filozofia. Pracujeme tvrdo na tom, aby sme pre našich klientov podávali tie najlepšie výsledky.
Nebolo by to možné bez našich motivovaných, lojánych a šikovných kolegov a kolegýň. Rastieme a hľadáme talenty. Talenty, ktoré sú otvorené pre nové výzvy, chcú sa ďalej rozvíjať, učiť sa nové veci a pracovať na zaujímavých projektoch pre našich medzinárodných zákazníkov prevažne z Rakúska a Nemecka.

Ak si veríš, chceš na sebe pracovať, rozvíjať svoje zručnosti a máš ambície patriť k najlepším, tak sa uchádzaj o niektorú z našich otvorených pozícií. Sme si vedomí, že na trhu práce sú rôzne lákavé ponuky od globálnych ako aj lokálnych spoločností, avšak ak hľadáš firmu, v ktorej komunikujeme otvorene a na rovinu, dodržiavame Work-Life-Balance a vážime si každého jednotlivca ako osobu, si u nás správne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3819100  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac