Java Web Developer

develogics k. s.

Miesto práce
Údernícka 5, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Ponúkame základné platové ohodnotenie od 2000 eur v závislosti od skúsenosti a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš nový kolega sa stane členom tímu rakúskeho klienta, ktorý pracuje na vývoji moderného softvéru na manažment dopravných servisov a dopravných obmedzení pre rádiá. Tento softvér spracúva milióny podnetov zo senzorov a tisícky správ denne. Bol viackrát ocenený za prínos pre dopravnú bezpečnosť. Vašou úlohou bude vyvíjať microservices s použitím Java a Spring. Využívať budete relačné databázy ako Postgres, rovnako ako NoSQL riešenia (napr. Elasticsearch). Tím, ktorého súčasťou sa môžete stať, žije agilným vývojom a využíva rôzne metodológie ako napríklad pair-programming.

Hľadáme developera/developerku s aspoň 3 ročnou skúsenosťou v oblasti softvérového vývoja a znalosťou nasledujúcich technológií:
- Java - Spring, Hibernate
- JavaScript a/alebo HTML5
- RESTful Web Services
- XSLT, XML
- IDE: IntelliJ IDEA
- Vítane sú skúsenosti s Git, JIRA a Confluence

1. Flexibilný pracovný čas
2. Priateľská pracovná atmosféra
3. Medzinárodné pracovné prostredie
4. Work-life balance
5. Mzdové podmienky a bonusy
6. Káva, čaj & soft drinks
7. Čerstvé ovocie, zelenina & snacks
8. Dine in
9. Team-buildings
10. Voľné parkovné miesta v blízkosti office
11. Výkonný hardware a software

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Znalosti jazykov a technológií: Java, Spring, Hibernate, Javascript, HTML5, RESTful Web Services
- Angličtina a nemčina - komunikatívna úroveň
- Proaktívny prístup k práci a pracovná etika ako samozrejmosť
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Úprimná a transparentná komunikácia
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- Kombinácia sebavedomia ale aj sebareflexie

Softwarehouse

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Údernícka 5
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Lovás
E-mail: poslať životopis
ID: 3467414   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkame základné platové ohodnotenie od 2000 eur v závislosti od skúsenosti a znalostí.