.NET/C# Developer

develogics k. s.

Miesto práce
Údernícka 5, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkame základné platové ohodnotenie najmenej 1600 eur, v závislosti od skúsenosti a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme medzi seba kolegu, ktorý s nami bude spolupracovať na projektoch v oblasti vývoja cloudovo ovládaných infúznych púmp, na projekte inovatívneho bankingu, prípadne na iných projektoch, ktoré ti radi predstavíme :)

Náš nový kolega, by mal ideálne mať skúsenosti s nasledujúcim tech stack-om:
- ASP.NET aplikácie, C#
- Entity Framework
- HTML / CSS
- Javascript / jQuery / AJAX
- Multithreading
- LinQ
- SQL (MS SQL Server 2008 / 2012)
- Anglický jazyk na technicky komunikatívnej úrovni

1. Flexibilný pracovný čas
2. Priateľská pracovná atmosféra
3. Medzinárodné pracovné prostredie
4. Work-life balance
5. Mzdové podmienky a bonusy
6. Káva, čaj & soft drinks
7. čerstvé ovocie, zelenina & snacks
8. dine in Friday
9. Team-buildings
10. Voľné parkovné miesta v blízkosti office
11. Výkonný hardware a software

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Znalosti a skúsenosti s Microsoft .NET všeobecne
- Aktívna angličtina
- Proaktívny prístup k práci a pracovná etika ako samozrejmosť
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Úprimná a transparentná komunikácia
- Schopnosť dodržiavať deadliny
- Kombinácia sebavedomia ale aj sebareflexie :)

Vývoj softvéru nie je pre nás len frázou. Je to naša filozofia. Pracujeme tvrdo na tom, aby sme pre našich klientov podávali tie najlepšie výsledky.
Nebolo by to možné bez našich motivovaných, lojánych a šikovných kolegov a kolegýň. Rastieme a hľadáme talenty. Talenty, ktoré sú otvorené pre nové výzvy, chcú sa ďalej rozvíjať, učiť sa nové veci a pracovať na zaujímavých projektoch pre našich medzinárodných zákazníkov prevažne z Rakúska a Nemecka.

Ak si veríš, chceš na sebe pracovať, rozvíjať svoje zručnosti a máš ambície patriť k najlepším, tak sa uchádzaj o niektorú z našich otvorených pozícií. Sme si vedomí, že na trhu práce sú rôzne lákavé ponuky od globálnych ako aj lokálnych spoločností, avšak ak hľadáš firmu, v ktorej komunikujeme otvorene a na rovinu, dodržiavame Work-Life-Balance a vážime si každého jednotlivca ako osobu, si u nás správne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2548781  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základné platové ohodnotenie najmenej 1600 eur, v závislosti od skúsenosti a znalostí.