Recepčná do Art hotel William **** priamo v centre Bratislavy

Devel Passage s. r. o.

Miesto práce
Laurinská 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Art Hotel William hľadá do svojho tímu entuziastickú a pozitívne orientovanú osobu, ktorá bude poskytovať hosťom služby najvyššieho štandardu. Práca zahŕňa všetky činnosti recepcie:
- priamy kontakt s hosťom, komunikácia v Aj
- check in, check out, starostlivosť o hostí
- poskytovanie informácií a vybavovanie požiadaviek hotelových hostí
- starostlivosť o recepciu, hotelový salónik a konferenčné miestnosti
- práca s rezervačným systémom Hores (predchádzajúca pracovná skúsenosť vítaná)
- potvrdzovanie rezervácií, prideľovanie izieb
- vystavovanie účtov, fakturácia
- príprava reportov
- administratívna práca spojená s chodom recepcie, spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty
- práca s pokladňou
- prijímanie a následné riešenie sťažností

- práca v mladom príjemnom kolektíve
- aktívne využívanie cudzích jazykov
- preplácanie nadčasov

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš záujem si veľmi ceníme. Po prvotnej selekcii životopisov budeme na osobné pohovory pozývať vybraných kandidátov. Nezaradeným kandidátom ďakujeme a prajeme veľa pracovných i osobných úspechov.
Po skončení výberu nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Hores (hotelový systém) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a motivovaného človeka:
- s proklientskym prístupom, vysokou mierou flexibility
a pracovného nasadenia
- s príjemným, reprezentatívnym a profesionálnym vystupovaním
- s pozitívnym prístupom a entuziazmom
- kolegu ochotného pomôcť
- a so znalosťou anglického jazyka slovom aj písmom

Devel Passage s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá prenájmom a prevádzkovaním vlastných alebo prenajatých nehnuteľností a hotelovými službami.

Kontakt

Kontaktná osoba: Antónia Tkáčiková
Tel.: +421910362599
E-mail: poslať životopis
ID: 4826841  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac