Poradíme Vám?

Kuchár

Dev74 s. r. o.

Miesto práce
Dobrá Niva
Termín nástupu
1. - 15.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPreplácanie nadčasov, extra odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nanovo otvárajúca prevádzka - Hostinec na ceste pri Dobrej Nive (pôvodne Salaš Dobrá Niva) hľadá šikovného, samostatného kuchára/kuchárku mladého/mladú duchom, príjemnej povahy s chuťou pracovať a byť kreatívny. Pracovná doba od 6:00/7:00 - 15:00/16:00 (Pondelok - Piatok).
Náplň práce : príprava surovín, varenie jedál - raňajky a obedové jedlá, kontrola zásob, udržiavanie čistoty svojej práce.
Mzda : od 1200 eur brutto podľa kvality uchádzača

stabilný pracovný pomer, mzda je oficiálne priznaná v plnej výške, preplácanie nadčasov, extra odmeny, strava, teambuldingy

Informácie o výberovom konaní

Kontakt : Natália Mrafková 0903709705
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

teamový hráč, so športovým duchom, človek do pohody, s príjemným vystupovaním, samostatný a spoľahlivý
zdravotný preukaz

Sme malá rodinná firma zaoberajúca sa cateringom, poctivým domácim jedlom, chutnou studenou a teplou kuchyňou, spoločenskými akciami (rodinné oslavy, svadby, konferencie), ktorá otvára svoju prvú gastro prevádzku pre zákazníkov v príjemných priestoroch krásnej lokality Dobrej Nivy, v priestoroch, ktoré mali dávny šmrnc poctivej kuchyne a chceme tým vrátiť dobré meno pôvodnému salašu. Rodinná atmosféra, pohoda, vždy čerstvé lokálne suroviny a chutná domáca strava sú istoty, na ktorých budujeme priestor nového Hostinca na ceste, ktorý spolu otvoríme už v priebehu októbra 2021.

Haanova 2602/17
851 04 Bratislava
ID: 4147030  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac