Можливість для людей з України

Disponent, dispečer, špeditér (neskôr obchodník, ak sa Ti bude dariť a budeš mať chuť)

DeutschMann Internationale Spedition s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
možná dohoda
750 - 5 000 EUR/mesiacHorná hranica mzdy neexistuje! Začíname ale od základu. DISPONENT - 1. mesiac = min. mzda (zákl.plat), keďže nový človek sa zaúča naše postupy 2. - 6. mesiac = do 800€ (zákl.plat) + provízia - suma závisí od výsledkov od 7. mesiaca = 800 - 1400 € v závislosti od výsledkov (zákl. plat + provízia) Mzda sa v začiatkoch odvíja od doby skúšobnej a doby určitej, počas ktorej odborne pripravujeme každého zamestnanca v našej firemnej akadémii s vyše 25-ročnou praxou na trhu. Mzdu vo výsledku tvorí základný plat a provízia (+bonusy) za obchodné výsledky jednotlivca, čo znamená, že výšku platu si u nás určuje človek v podstate sám na základe svojej vlastnej šikovnosti. Tento mzdový systém je otvorený akémukoľvek zvyšovaniu a jeho jediným limitom je človek sám.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DISPONENT (dispečer)
- komunikácia s dodávateľmi
- vyhľadávanie vhodných vozidiel na prepravu
- práca s databankami
- kontrola transportov od naloženia po vyloženie
- komunikácia s obchodníkmi

OBCHODNÍK (špeditér)
- komunikácia s klientmi
- získavanie nových klientov v zahraničí a sprostredkovanie obchodov pre nich
- dennodenná komunikácia v cudzom jazyku po telefóne
- vybavovanie administratívy spojenej s obchodmi

1. Mobilný telefón k dispozícii i na súkromné účely.
2. Občerstvenie na pracovisku - voda, káva.
3. Príspevky na športové aktivity - športový víkend, vecné ceny do hier a využitie firemného fitnesscentra na posilňovanie, stolný tenis, biliard.
4. Vecné odmeny - kalendáre, perá, diáre, tričká, firemné predmety, lístky na koncerty ...
5. Grand prix hra - celoročná hra zamestnancov o super ceny.
6. Provízny systém postavený tak, aby víťazili tí najlepší.
7. Neexistujúci "strop" v platovom ohodnotení.
8. Malé odmeny pre tých najlepších - v týždňových hrách disponentov, obchodníkov, akcia mesiaca, obchodník mesiaca, disponent, admin a zamestnanec mesiaca...
9. Špeciálne odmeny za excelentný výkon zamestnanca.
10. Odmeny pred Vianocami podľa výsledkov zamestnanca.
11. Najmodernejšie technické vybavenie zamestnancov.
12. Neustály systém školení, seminárov a kurzov pre zamestnancov.
13. Možnosť vybrať si väčšinu dovolenky za rok podľa vlastného výberu, nie na základe termínov od zamestnávateľa.
14. Bonus 5 dní dovolenky navyše.
15. Vernostné za odpracované roky.
16. Bonus pre všetkých zamestnancov, keď sa firme podarí skvelý výsledok, pretože je to teamová práca. A mnoho ďalších výhod.
Zamestnanec je u nás odsúdený na úspech! Nedovolíme mu, aby bol priemerný! U nás vychovávame zamestnancov, ktorí k profesionálom jednoznačne patria vďaka excelentnej službe klientovi, maximálnej pomoci a vysokej etike obchodovania.

Pre lepšiu predstavu, tu je niečo z nášho života:
vianočný večierok https://www.youtube.com/watch?v=lUpzQiE7CFA
športový víkend
kultúrno-spoločenská akcia
festival

Hľadáte stabilitu v týchto neistých časoch? Sme tu už od minulého tisícročia! My hýbeme svetom! Hľadáme nadšencov pre obchod! Ľudí, ktorí sa chcú neustále učiť nové veci, neustále sa vzdelávať, každý deň spoznávať desiatky nových ľudí. Ľudí, ktorí sa chcú pripojiť k najlepším obchodníkom v Európe.
Hľadáme teamových hráčov, ktorí neustále hľadajú nové výzvy, chcú prekonávať bariéry, hľadať, kde je strop ich možností.
Ponúkame Vám tvrdú prácu, neustále sa vzdelávanie, možnosť kariérneho postupu. Musíte ale prekonať veľa prekážok, na začiatku to nie je najjednoduchšie, kým sa dostavia výsledky. Ale keď to zvládnete, potom máte neobmedzené možnosti. STROP PLATU U NÁS NEEXISTUJE, ale to záleží len od Vás. Je to ako roľník, ktorý na jar musí pôdu upraviť, potom zasiať, potom sa o úrodu starať, hnojiť, okopávať, plieť burinu... A až na jeseň zbiera "ovocie" svojej práce.
Len na Vás záleží, akú úrodu budete zbierať. Táto práca nie je pre cintľavky, u nás ostávajú len tí najlepší. Patríte k nim?
Boli ste zvyknutí dodávať vždy len kvalitnú službu, alebo produkt na svojom poste? Dokázali ste vybudovať dobré vzťahy so svojimi kolegami?
Chcete pomáhať našim klientom mať lepší a spokojnejší život, dodať im skvelú službu? Chcete byť dobrým partnerom našim dodávateľom a pomáhať im postarať sa o ich vozový park?
Firma neustále expanduje i napriek náročnejším časom, potrebujeme silných ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu teamu a pomôžu nám vytvoriť etický svet obchodu, pomôžu nám lepšie slúžiť väčšiemu počtu klientov. A ak taký ste, nemusíte sa báť o svoju výplatu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pokročilá znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka
- radosť z komunikácie a telefonovania
- zodpovedný a proklientsky prístup
- morálka a disciplína
- chuť sa vzdelávať
- teamový a čestný hráč
- flexibilita
- počítačové znalosti

Sme slovenská špedičná firma v Trebišove, ktorá zabezpečuje prepravy pre svojich klientov a kladie dôraz na rýchlosť, kvalitu a profesionálny prístup už 25 rokov. Hľadáme ľudí, ktorí chcú žiť tu na východe. Nechceme, aby mladí odchádzali za prácou, opúšťali svoje rodiny a priateľov, pretože nemajú dostatok príležitostí. Budujeme spolu etický svet obchodu. Sme partia nadšených ľudí, ktorí chcú na sebe neustále pracovať. Máme výborné vzťahy na pracovisku, aj s klientmi, dodávateľmi a vzájomne si pomáhame. Dávame príležitosť mladým, ktorí odišli za prácou do zahraničia, aby sa mohli vrátiť domov a zužitkovali naplno znalosti cudzieho jazyka. Chceme sa stať firmou, ktorá je vzorom úspechu a použitia etiky v celej spoločnosti a inšpiráciou pre ďalšie firmy v blízkom i vzdialenejšom okolí. Chceme BYŤ DOBRÝM PRÍKLADOM. Keď sa neriadiš tým, že nejako bolo, nejako bude, ale chceš napredovať, mať život plne vo svojich rukách a prekonávať samého seba, práca v DeutschManne je pre teba. Ak máš svoje sny a chceš za nimi kráčať, u nás nájdeš cestu. Práca u nás nie je žiadna rutina - je to rýchla jazda, ktorá si vyžaduje mnoho okamžitých rozhodnutí. Naštartuj svoju kariéru v DeutschManne!

Nevieš si to predstaviť? Tak sleduj toto video!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2276738  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac