DEUTSCHE TELEKOM
SERVICES EUROPE SLOVAKIA

Nákupca/ Nákupkyňa s nemeckým jazykom

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie
O pracovnom mieste

Účel pozície:
Procesovanie určených úloh v rámci Procure To Pay (PTP) divízie pre spoločnosti patriace pod skupinu Deutsche Telekom.

Pracovná náplň:
Poskytuje služby v oblasti nákupu s orientáciou na administráciu v rámci globálneho nákupu:
- Plní administratívne úlohy v oblasti globálneho nákupu (schvaľovanie nákupných požiadaviek, objednávok a pod.).
- Monitoruje/administruje procesy súvisiace s nákupom.
- Komunikuje s internými zákazníkmi a inými stranami a taktieź spolupracuje v rámci oddelenia PTP s účtovníkmi došlých faktúr.
- Komunikuje s dodávateľmi ohľadom dodacích termínov a prioritizácie dodávok.
- Zabezpečuje úlohy/podporu pre skúsených agentov -nákupu a iných zákazníkov alebo zúčastnené strany.
- Zabezpečuje súlad pracovných postupov a procesov so stanovenými korporátnymi pravidlami.
- Spracováva jednoduchšie (1st level support) a/alebo komplexnejšie (2nd level support) požiadavky od zákazníka v tiketovacom nástroji.
- Rieši problémy súvisiace s kvalitou a/alebo kvantitou v určenej pracovnej oblasti.
- Komunikuje/spĺňa úlohu 2nd level support (eskalačný manažment, resolúcie problematických dodávok, slúži ako kontakt pre interné projekty, vytvára a udržiava dodávateľsko odberateľské vzťahy).
- Má prehľad ohľadom iných súvisiacich procesov v rámci nákupu.
- Ovláda korporátne pravidlá súvisiace s nákupom.
- Kontroluje a analyzuje dáta a navrhuje zlepšenia procesov.
- Pozná produktové portfólio.
- Pripravuje prehľady a reporty súvisiace s vykonávanými úlohami podľa požiadaviek.
- Iné úlohy podľa požiadaviek nadriadeného.

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 100 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).
Pri skrátenom/ polovičnom úväzku je ponúkaná mzda od 550€

Čo od kandidáta
očakávame

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická alebo ekonomická oblasť

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti: vítaná skúsenosť v oblasti operatívneho nákupu, prípadne v zákazníckom servise, v oblasti predaja a skúsenosť s vyjednávaním

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (B2)

PC zručnosti:
MS Office – Excel – pokročilý
MS Office – Word – pokročilý
MS Office – Outlook – pokročilý
SAP – výhodou

Iné požiadavky:
- Skúsenosť z medzinárodného servisného centra je výhodou
- Proaktívny prístup
- Silná miera zodpovednosti, samostatnosti a osobnosť s vysokou mierou motivácie
- Schopnosť pracovať v teame, ako aj samostatne
- Osobnosť otvorená ku pravidelnej komunikácii a so snahou posúvať riešenia problémov k úspešnému uzatvoreniu
- Skúsenosti s vyjednávaním
- Schopnosť plniť úlohy podľa časového plánu a požiadaviek na kvalitu
- Ochota neustále sa učiť a takisto zdielať v teame poznatky,aplikovať „lesson-learned“, prinášať návrhy k procesným zlepšenia

Benefity
ktoré rozmaznajú

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
• Zľava na vybrané Telekom produkty
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Cafeteria benefitový systém/Multisport karta
• Personal days
• Športový klub a Dni zdravia
• Teambuildingy, letná a Vianočná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Odmena za odporučenie nových zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Benefity pre rodičov (príspevok pri narodení dieťaťa, mobilný telefón počas materskej dovolenky)

Informácie
o výberovom konaní

Snažíme sa o rovnosť príležitostí v zamestnaní aj pri poskytovaní primeraných podmienok pre všetkých uchádzačov a uchádzačky so zdravotným postihnutím.
V prípade, že Vás naša pracovná ponuka a náplň práce zaujali, budeme radi, ak nás pred zaslaním žiadosti dôverne informujte o Vašich špeciálnych potrebách k plnohodnotnej účasti na pohovore na emailovej adrese [email protected]
ID: 4213202  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac