Zažime to spolu.

Controller s nemeckým jazykom

  • Košice
  • plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Názov pozície: Controller zákazníckej podpory

Nadriadený: Group leader zákazníckej podpory

Účel práce: Plánovanie kapacity a riadenie produkcie zverenej organizačnej jednotky podľa forecastu zákazníka.

Obsah práce:

• Forecasting požadovaného množstva pracovnej sily a jej plánovanie
• Meranie vyťaženosti pracovnej sily a navrhovanie optimalizačných opatrení
• Monitorovanie a vyhodnocovanie KPI
• Identifikácia rezerv v procesoch, návrh a implementácia opatrení
• Finančný a výkonnostný controlling
• Nastavovanie a revízia provízneho systému
• Spolupráca na ad-hoc projektoch
• Iná činnosť nad rámec pravidelných aktivít

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 250 EUR brutto / mesiac. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia/ Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vzdelanie
• Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v oblasti Ekonómie/Účtovníctva

Skúsenosti
• Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti controllingu

Jazyk
• Nemecký jazyk B2/C1
• Anglický jazyk - výhoda

Počítačové zručnosti
• MS Office (PowerPoint, Excel, and Word) - pokročilý

Ostatné zručnosti:
• Silné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Dôveryhodnosť, flexibilita a zodpovednosť
• Orientácia na cieľ
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Schopnosť budovať a udržiavať dobré medziľudské vzťahy
• Pozitívny prístup
• Riešenie problémov
• Schopnosť získavania dát z rôznych zdrojov a ich interpretácia
• FTE a finančné plánovanie
• Riadenie zmien

Doplňujúce info
• Variabilný pracovný čas

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3466503   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 250