Zažime to spolu.

Študentská brigáda: využitie holandského jazyka

  • Bratislava
  • na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na účtovné oddelenie hľadáme študenta na 20 hodín týždenne.

Tvojou náplňou práce bude:

- administratívna podpora účtovného oddelenia
- účtovanie a kontrola došlých faktúr v systéme SAP
- emailová alebo telefonická komunikácia v holandskom jazyku (s dodávateľmi a inými oddeleniami)

Ponúkaná mzda pre túto brigádu je od 4 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

- flexibilná pracovná doba
- plne hradený príspevok na stravné v hodnote 3,80 EUR

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- časová flexibilita (možnosť pracovať 20 hodín týždenne)
- zodpovedný prístup k práci
- záujem o oblasť účtovníctva
- proaktívny prístup

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3466138   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 EUR/hod.