DEUTSCHE TELEKOM
SERVICES EUROPE SLOVAKIA

HR Business Partner

Poskytuje podporu jednotlivým organizačným zložkám v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje poradenstvo v oblasti personálnej legislatívy a implementácie personálnych nástrojov. Realizuje aktivity súvisiace s náborom zamestnancov.
Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie
O pracovnom mieste

Náplň práce:

• Poskytuje odborné poradenstvo a konzultuje s vedúcimi zamestnancami príslušných org. zložiek pracovno-právne, personálne a organizačné otázky týkajúce sa riadenia a rozvoja zamestnancov
• Poskytuje poradenstvo zamestnancom v pracovno-právnej oblasti
• Realizuje proces náboru a výberu vo zverených organizačných jednotkách, komunikuje s personálnymi agentúrami
• Získava a analyzuje potreby vedúcich zamestnancov, pripomienkuje a pripravuje vstupy pre tvorbu a implementáciu HR koncepcií, postupov a smerníc vo zverenej oblasti
• Koordinuje v interakcii s inými org. zložkami HR projekty koncepčného a strategického charakteru
• Realizuje implementáciu HR nástrojov vo zverenom segmente (napr. nástroje adaptácie, rozvoja, retencie a riadenia výkonnosti zamestnancov)
• Zabezpečuje reporting a komunikáciu pre zverené organizačné jednotky
• Sleduje legislatívne zmeny v HR oblasti
• Pripravuje, trénuje a konzultuje vybrané školenia v oblasti HR
• Zadáva, analyzuje a spracováva dáta v príslušných informačných systémoch a aplikáciách podľa pridelenej role
• Komunikuje s externým spracovateľom miezd
• Podieľa sa na projektoch spoločnosti
• Vykonáva ďalšie súvisiace činnosti podľa pokynov nadriadeného

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 700 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Čo od kandidáta
očakávame

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

PC zručnosti:
MS Office – Excel – pokročilý
MS Office – Word – pokročilý
MS Office – Powerpoint – pokročilý
MS Office – Outlook – pokročilý
SAP HR modul – výhoda

Ostatné požiadavky:

• Predchádzajúca prax v oblasti HR min. 5 rokov
• Predchádzajúce skúsenosti s výberom zamestnancov
• Znalosť HR procesov, sledovanie aktuálnych trendov v HR oblasti
• Veľmi dobrá praktická znalosť Zákonníka práce a legislatívnych procesov
• „Biznis“ prístup
• Analytické myslenie, štrukturovaný prístup
• Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie / presvedčovacie zručnosti
• Organizačné schopnosti
• Iniciatívny a proaktívny prístup, schopnosť efektívne hľadať a riešiť problémy
• Samostatnosť

Benefity
ktoré rozmaznajú

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Voliteľné benefity: Cafeteria/Multisport karta
• Sick days
• Športový klub & dni zdravia
• Letná a zimná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Zľava na vybrané produkty Telekomu a u vybraných partnerov
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Referral program
ID: 3354344  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac