Zažime to spolu.

Senior účtovník - oddelenie majetku

  • Bratislava
  • plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Asset Accounting tímu hľadáme nového kolegu so znalosťou Anglického a Maďarského jazyka.

• Účtovanie lízingu podľa nového štandardu IFRS16
• Kontrola lízingových kontraktov, zabezpečenie súladu so štandardom IFRS16
• Účtovanie lízingových operácií počas mesačných uzávierok
• Účtovanie majetkových transakcií (obstaranie, zaradenie, transfer, vyradenie) a vykonávanie zmien na kartách majetku
• Vykonávanie mesačných uzávierkových prác vrátane spustenia odpisov
• Riešenie požiadaviek a otázok zákazníka
• Spolupráca so zákazníkom pri príprave fyzickej inventúry
• Usmerňovanie a koučovanie junior účtovníkov a zaúčanie nových členov tímu
• Zúčastňovanie sa na projektoch
• Práca na ostatných ad-hoc a pravidelných úlohách/ požiadavkách

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1300 EUR brutto / mesiac. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

• Plne hradené stravné lístky
• Sick days
• Športový klub & dni zdravia
• Voliteľné benefity (Cafeteria)
• Zľava na vybrané produkty Telekomu a u vybraných partnerov
• Mladý dynamicky rozvíjajúci sa tím
• Odborný a osobnostný rast - pravidelné odborné IT vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia/Účtovníctvo/Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

2

• Znalosť procesov a postupov v oblasti účtovníctva
• Anglický a maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou
• Skúsenosti so systémom Excel a SAP sú výhodou
• Zodpovednosť a precíznosť
• Orientácia na detail
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
• Schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme
• Orientácia na zákazníka
• Profesionálny prístup k práci

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2961455   Dátum zverejnenia: 11.2.2019