Retrakár do skladu v Gáni - Doprava je zabezpečená!

Miesto práce
Gáň
981 - 1 229,1 EUR/mesiacPriemerná čístá mzda počas sezóny = 1108 EUR/mesiac + plne hradené stravné lístky zamestnávateľom za plne odpracovaný mesiac (21 dní) 107,10 EUR/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v sklade? Potom hľadáme práve Vás! Pridajte sa do nášho tímu a zúžitkuj svoje skúsenosti s prácou na VZV/Retraku.

Náplňou práce bude:
• Manuálna práca v skladových priestoroch s využítím technických zariadení (VZV/Retrak) a skenera
• Príprava tovaru na základe objednávky zákazníka
• Plnenie úloh v súlade s pokynami nadriadených
• Spracovávanie potrebnej dokumentácie

• Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom/retrakom
• Mesačný bonus až do 150 EUR počas sezóny
• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom v hodnote 5,10 EUR/deň - za plne odpracovaný mesiac (21 dní) 107,10EUR/mesiac
• Výkonnostný bonus do výšky 10% (98,10 €)
• Príplatok za prácu nadčas 40% platený nadrámec zákona
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300€)
• Životné poistenie
• MultiSport karta
• Zamestnanecke zľavy a benefity
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
• Zabezpečená doprava ZADARMO z určitých miest a obcí:
SELICE - Trnovec nad Váhom - Šaľa - Pata - Dlhá nad Váhom - Šoporňa
ŠAĽA - Kráľová nad Váhom - Kajal - Galanta - Nebojsa
TRSTICE - Kráľov Brod - Dolné Saliby - Horné Saliby - Matúškovo - Galanta
HORNÝ ČEPEŇ - Stredný Čepeň - Sereď - Šintava - Dolná Streda - Váhovce
KOLÁROVO - Neded - Vlčany - Žihárec - Tešedíkovo - Diakovce
DUNAJSKÁ STREDA - Veľké Dvorníky - Jahodná - Tomášikovo - Vozokany - Mostová - Čierny Brod - Košúty
KRÁĽOVÁ PRI SENCI - Jelka - Veľké Uľany - Sládkovičovo - Veľká Mača - Gáň

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected] alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
• Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
• Tímová spolupráca
• Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita
• Bezúhonnosť

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Čulík
Tel.: +421917593694
E-mail: poslať životopis
ID: 4545579  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 981 EUR/mesiac