Transport Planner s nemčinou

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 485 EUR/mesiac1350 EUR základná mzda + 10% bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v oblasti logistiky? Hovoríte plynule po nemecky a maďarsky ? Potom hľadáme práve Vás!
Ponúkame Vám pracovnú pozíciu Transport planner v našej prevádzke DHL, Senec.

Vašou náplnňou práce bude:
- Koordinácia a plánovanie prepráv v súlade s požiadavkami zákazníkov
- Koordinácia so zákazníkom v nemeckom jazyku
- Koordinácia s dopravcami a internými oddeleniami (sklad, špedícia, zahraničné pobočky)
- Zabezpečovanie technickej podpory v rámci zvereného projektu

A k tomu vám ponúkame niekoľko benefitov:

• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom v hodnote 5,10€ ,
• Výkonnostný bonus do výšky 10% ,
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300 €),
• Možnosť HOMEOFFICE,
• Životné poistenie,
• MultiSport karta,
• Zamestnanecké zľavy a benefity,
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave,
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci,
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania..

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom bezplatnej linky náborového centra: 0800 500 540 alebo [email protected]

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected] alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• SŠ s maturitou, prípadne VŠ vzdelanie (zameranie – logistika/špedícia veľkou výhodou),
• Skúsenosti v oblasti logistiky sú veľkou výhodou,
• Nemecký a maďarský jazyk – pokročilá úroveň podmienkou,
• Pokročilá užívateľská znalosť MS Office,

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Viziova
Tel.: +421917315181
E-mail: poslať životopis
ID: 4545568  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac