Transport Operations Controller (M/Ž)

Miesto práce
Nitra
1 350 - 1 485 EUR/mesiacZákladná mzda od 1350€ (brutto) plus mesačný bonus 10% (135€).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste spojili Vaše skúsenosti z oblasti logistiky a financií ? Tak zbystrite pozornosť! Náplňou práce na novej pozícii bude :

• Zodpovednosť za inventúru vlastných zásob, ako aj za zasielanie podkladov na zmenu stavu zásob v účtovníctve na finančné oddelenie,
• Zodpovednosť za zabezpečenie schvaľovania faktúr, za zabezpečenie zaslania faktúr na účtareň,
• Zodpovednosť za scanovanie vyšlých faktúr a ukladanie scanov na spoločne zdielaný server,
• Zodpovednosť za zber a spracovanie podkladov o nákladoch pre potreby mesačnej uzávierky a ich zasielanie na oddelenie finančného controllingu,
• Riešenie všetkých náležitostí spojených s transportom ( ako sú neskoré príchody, špeciálne požiadavky, požiadavky na predloženie dodávok atď.) ,
• Zodpovednosť za zabezpečenie včasného doručenia všetkého prichádzajúceho nákladu a eskaláciu všetkých oneskorených dodávok podľa dohodnutého procesu medzi DHL a zákazníkom ( JLR )
• Reporting a sledovanie KPI

• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom (vo výške 4,80€)
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300€)
• Životné poistenie
• MultiSport karta
• Zamestnanecké zľavy, benefity
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
• Práca na hlavný pracovný pomer v internom stave v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci

***Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.***

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku aj na mailovú adresu [email protected] alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ vzdelanie s maturitou,
• Anglický jazyk – plynule,
• Skúsenosti v oblasti logistiky min. 1 rok ,
• Finančno – analytické myslenie.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Viziova
Tel.: +421917315181
E-mail: poslať životopis
ID: 4471096  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac