Príležitosť pre študentov zarábať až 8,50€ na hodinu v našom sklade pri Bratislave. + Doprava Zdarma!

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš veľa voľného času počas štúdia? Tak ho vyplň efektívne! V príjemnom prostredí moderného skladu bude tvojou pracovnou náplňou:

• vykonávanie manuálnych prác v skladových priestoroch,
• práca s nízkozdvižným vozíkom a so skennerom,
• kompletizácia tovaru k expedícii,
• štítkovanie kartónov,
• čistenie a upratovanie lokácií v priestoroch skladu,
• spolupráca s ostatnými členmi tímu,
• práca podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
• ochota pracovať na zmeny.

Čo Ti ponúkame:
• hodinovú mzdu 8,5 EUR /hodina brutto
• modernú aplikáciu, vďaka ktorej sa vieš prihlásiť na zmenu podľa svojho rozvrhu a dostupnosti
• mzdu vždy načas do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
• prácu v modernom sklade a príjemnom kolektíve
• Doprava zabezpečená firemnými autobusmi ZADARMO z týchto miest a obcí:
- Veča, Šaľa, Diakovce, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jelka, Hrubá Borša, Senec, Veľký Biel, Bernolákovo, Ivánka pri Dunaji
- Bellová Ves, Čečínská Potôň, Dunajská Lužná, Rovinka, Bratislava-Vrakuňa, Most pri Bratislave, Zálesie
- Trnava, Cífer, Igram, Blatné,
- Bratislava - BUS MHD Rožňavská /Bajkalská smer von z centra, Bratislava BUS MHD Klientské , Bratislava BUS MHDZlaté Piesky

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom bezplatnej linky náborového centra: 0800 500 540 alebo [email protected]

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected] alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobu 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

• schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
• bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení úloh
• flexibilita a tímový duch
• skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• vek 18 - 26 rokov (dohoda o brigádnickej práci študenta)
• denné štúdium

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Čulík
Tel.: +421917593694
E-mail: poslať životopis
ID: 4441525  Dátum zverejnenia: 7.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.