Si absolvent VŠ technického zamerania? Hľadáme práve Teba ! (Team Leader)

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 282 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DHL Operations Management Graduate Program poskytuje rozmanité spektrum príležitostí na rozvoj, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vedúcu úlohu v rámci skladových operácií. Aktuálne máme otvorenú skvelú príležitosť pre absolventov VŠ technických univerzít so zameraním na management. Pri 18 mesačnom vývojovom programe ponúkáme nadobudnutie cenných skúseností

• 18 mesačný štruktúrovaný vývojový program
• Rotovanie medzi rôznymi funkciami prevádzky alebo umiestnenie na rôznych pozíciách
• Získanie kľúčových zodpovedností a rýchla progresia do riadiacich operačných rolí
• Kľúčová úloha pri podaní návrhov na zlepšenie procesov a účasť na projekte v rámci prevádzok DSC SK
• Účasť na školeniach osobného rozvoja so zameraním na manažérske zručnosti
• Nadobudnutie skúseností v rýchlo sa meniacom prostredí na dynamických prevádzkach
• Komunikácia s internými oddeleniami

• Stravné hradené plne zamestnávateľom v hodnote 4,50€
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300€)
• Životné poistenie
• MultiSport karta
• Zamestnanecke zľavy a benefity
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom bezplatnej linky náborového centra: 0800 500 540 alebo [email protected]

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected] alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolvent technickej univerzity so zameraním na management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie 2. stupňa – technická univerzita (strojnícka, elektrotechnická so zameraním na management)
• Stredná priemyselná školá – TIS (technické a informačné služby)
• Anglický jazyk – aktívne
• MS Office – pokročilý
• Znalosť AutoCAD
• Vodičský preukaz sk.B
• Dobrá komunikácia a medziľudské zručnosti
• Dobré analytické a organizačné schopnosti
• Schopnosť budovať vzťahy a pracovať ako súčasť tímu
• Silný záujem o kariérne príležitosti v odvetví dodávateľského reťazca
• Ochota a schopnosť učiť sa,rozvíjať sa a zvládnuť stres
• Silný zmysel pre zodpovednosť
• Flexibilita
• Ochota pracovať na zmeny

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Viziova
Tel.: +421917315181
E-mail: poslať životopis
ID: 4371391  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 282 EUR/mesiac