Teamleader/ ka v sklade pre DHL v Seredi!

Miesto práce
Sereď
Mzdové podmienky (brutto)
1 330 EUR/mesiacod 1330 základna hrubá mzda + 10% bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie, motivácia, zaškolovanie, hodnotenie, kontrola kvantity a kvality vykonanej práce zvereného tímu v súlade s potrebami zákazníka prevádzky a pravidlami DP DHL,
• Sledovanie a riadenie pracovného výkonu svojho tímu,
• Informovanie svojho tímu o všetkých úpravách a zmenách pracovných postupov a procesov,
• Spracovanie a vytváranie dokumentov pre potreby zvereného oddelenia, interného aj externého zákazníka a nadriadených,
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami a tímami na všetkých úrovniach spoločnosti,
• Zabezpečenie dodržiavania pravidiel BOZP a nahlasovanie porušení BOZP, vzniknutých škôd a pracovných úrazov,
• Organizácia a vedenie pravidlených porád s členmi tímu,
• Koordinácia tímu pracovníkov v rámci 3zmennej prevádzky ,
• Zodpovednosť za presnosť, včasnosť a aktuálnosť údajov dochádzky v dochádzkovom systéme všetkých členov tímu,
• Riadenie neprítomnosti členov tímu v práci, schvaľovanie dovolenky členom tímu podľa ich nároku a potrieb prevádzky,
• Navrhovanie odmien členov tímu v súlade s pracovným výkonom a internými pravidlami,
• Príprava a odovzdanie požadovaných správ a reportov za svoje oddelenie v požadovanom čase a kvalite,
• Zodpovednosť za záležitosti týkajúce sa Integrovaného Manažérskeho Systému (kvalita, životné prostredie, BOZP, BCM)

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom v hodnote 4,50€
• Výkonnostný bonus do výšky 10% (133 €)
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300€)
• Životné poistenie
• Zabezpečená doprava ZADARMO z určitých miest
• MultiSport karta
• Zamestnanecke zľavy a benefity
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom bezplatnej linky náborového centra: 0800 500 540 alebo [email protected]

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Znalosť práce s počítačom (Outlook, Word, Excel) na pokročilej úrovni,
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom),
• Skúsenosti s prácou v sklade,
• Schopnosť práce pod tlakom,
• Vynikajúce komunikačné schopnosti (slovom i písmom),
• Dobré analytické schopnosti,
• Zodpovednosť, orientácia na detail, orientácia na zákazníka,
• Aktívny vodič,
• Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Jánošiková
Tel.: +421905295126
E-mail: poslať životopis
ID: 4366900  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 330 EUR/mesiac