Koordinátor prepravných činností Gáň

Miesto práce
Gáň
1 100 - 1 320 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy max. do 20% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• denné prijímanie a spracovanie interných objednávok na prepravu,
• denné prijímanie, spracovanie a následná distribúcia objednávok zákazníka,
• zabezpečenie alokácie vozidiel na objednávky a spätné potvrdenie zákazníkovi,
• monitorovanie a zaistenie včasného pristavenia vozidiel na nakládku – zaistenie záložných riešení,
• zaistenie booking procesu pri pridelených destináciách,
• monitorovanie priebehu prepráv a pravidelné reportovanie očakávaného príjazdu na vykládku,
• včasné informovanie zákazníka a komunikácia s ním,
• riešenie problémov počas priebehu prepravy,
• reagovanie na operatívne požiadavky zákazníka,
• spracovanie KPI reportov;

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
- ovocný deň,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,
- stravné plne hradené zamestnávateľom,
- sickness days,
- príspevok na jazykové kurzy;

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Freight Slovakia, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Ideálny kandidát:
- je zodpovedný a spoľahlivý,
- znalosť AJ základy,
- aktívne pristupuje k práci,
- má dobré komunikačné zručnosti,
- je ochotný učiť sa nové veci,
- dokáže pracovať aj pod stresom a plniť úlohy načas,
- práca s PC,
- koordinačné schopnosti;
- predchádzajúca prax v doprave a logistike výhodou,
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii výhodou;

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Jastrábková
E-mail: poslať životopis
ID: 4362242  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac