Špecialista procesov

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka po skúšobnej dobe max. do 20% zo základnej mzdy, (základná výška mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za chod a podporu korporátnych aplikácií,
• komunikuje a aktívne podporuje zákazníkov, ktorí používajú korporátne aplikácie,
• pripravuje zákaznícke riešenia, spolupracuje na ich implementácii a zúčastňuje sa ich testovaní s jednotlivými tímami,
• podporuje jednotlivé oddelenia naprieč celou organizáciou, implementuje nové procesy a kontroluje ich,
• navrhuje zlepšenia a snaží sa čo najviac automatizovať existujúce procesy,
• vytvára zákaznícke a interné reporty,
• má na starosti nákup nového majetku a jeho evidenciu.

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v príjemnom mladom kolektíve,
- Home Office 1x v týždni, sicknessdays,
- školenia potrebné na vykonávanie práce,
- finančné ohodnotenie spojené s pravidelným odmeňovaním na základe merateľných výsledkov,
- zaujímavý sociálny program spoločnosti (športové aktivity, príspevok na jazykový kurz a iné),
- možnosť kariérneho rastu,
- plne hradené stravné lístky a iné;

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Freight Slovakia, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• schopnosť riadiť zmeny a ochota učiť sa nové veci,
• cit pre prioritizáciu požiadaviek a time manažment,
• kritické myslenie,
• vysoká technická zručnosť,
• asertivita a schopnosť delegovať zmeny,
• zákaznícka orientovanosť,
• tímový hráč,
• proaktívny prístup k požiadavkám,
• schopnosti prinášať do firmy inovácie,
• strategické myslenie,
• schopnosť viesť projekty,
• prezentačné schopnosti,
• komunikatívny,
• výborná znalosť AJ,
• výborná znalosť balíka MS Excel.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Molčanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4340904  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac