Špecialista pre Bezpečnosť a Centrálny nákup

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+mesačné odmeny do výšky 20% z hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

[ČO BUDEŠ NA TEJTO POZÍCII ROBIŤ A ZA ČO BUDEŠ ZODPOVEDNÝ/Á]

  • zariaďovať opravy a údržbu budov DHL a zariadení na základe podnetov z F&B toolu, Idea Managementu, výstupu z Gemba Walk, a pod.
  • spravovať a uchovávať záznamy o vykonaných opravách, údržbe alebo úpravách na vozidlách, budovách alebo zariadeniach
  • poskytovať podporu pri servise a údržbe bezpečnostných systémov a detekčných zariadení
  • monitorovať, plá novať a viesť pravidelné kontroly vozového parku spoločnosti
  • všetky nákupy tovaru a služieb realizovať v súlade s platnou Purchase to Pay Policy prostredníctvom objednávkovej aplikácie GeT (okrem vínimiek uvedených v lokálnej Procurement policy)
  • vypracovávať podklady k výberovým konaniam
  • plánovať povinné technické a emisné kontroly vozidiel
  • zabezpečovať príslušnú opravu a údržbu vozidiel
  • plánovať a monitorovať používanie vozidiel v súlade s rozpočtom
  • pravidelne podávať správy o hlavných ukazovateľoch oddelenia
  • riešiť všetky poistné udalosti týkajúce sa vozidiel a budov
  • koordinovať používanie tankovacích kariet
  • zabezpečovať funkčnosť GPS monitorovacieho systému pre kmeňové vozidlá DHL Express
  • spolupracovať pri tvorbe interných pravidiel pre oblasť vozového parku
  • kontrolovat a zaznamenávať došlé faktúry za tovar a služby pre oblasť pôsobnosti oddelenia
  • zodpovedať za pravidelnú kontrolu a údržbu budov (Kúrenie, voda, el. energia, odvoz odpadu, zabezpečiť čistenie budovy, doplnky, nealkoholické nápoje atď)

PRACOVNÝ ČAS

40 hodín týždenne

DÁTUM NÁSTUPU

ASAP

ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY:

Od 1400, - eur/btt+ mesačné odmeny do výšky 20 % z hrubej mzdy

stravné lístky v hodnote 5 eur, plne hradené spoločnosťou
• bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
• ročné odmeny
• deň voľna v deň narodenín
• vernostné odmeny
• odmeny za mimoriadny výkon – Zamestnanec štvrťroka a Zamestnanec roka
• odmena za inováciu
• poistenie pre prípad smrti/trvalej invalidity
• vitamínový balíček pre darcov krvi
• medzinárodné zásielky do sumy 100,- eur ročne zadarmo
• príspevok na DDS vo výške 2% tarifného platu
• anglický kurz na pracovisku
• Multisport karta
• systém zliav na produkty a služby pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
• spoločenské akcie a teambuildingy
• prepracovaný systém interného vzdelávania
• možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti

a v neposlednom rade skvelí ľudia okolo!

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Express Slovakia, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartovan

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

ČO OD TEBA OČAKÁVAME:

  • Znalosť práce s PC
  • Vodičský preukaz
  • Komunikačné zručnosti
  • Orientácia v odbore
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Základy Anglického jazyka

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis