Vodič/ka vysokozdvižného vozíka so znalosťou administratívnych procesov. Práca na jednu zmenu!

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
1 055 EUR/mesiacod 1055 € základna hrubá mzda + 10% bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás práca v sklade?
Pridajte sa k nám!

Účelom tejto pracovnej pozície je 70% práca v sklade a 30% administratívna podpora operatívy - nenáročné administratívne práce potrebné pre plynulý chod skladu.

Vašou náplňou práce bude:
• Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu,
• Práca s manipulačnou technikou a skenerom
• Fyzická a systémová archivácia spracovaných dokladov, práca pomocou VZV nutná!
• Zabezpečenie operatívnych požiadaviek ako kontrola, spracovávanie, archivácia, nahrávanie rôznych typov dokumentov do systému.
• Vytváranie reportov pre interného a externého zákazníka/dodávateľa,
• Poskytovanie informácií príslušným úradom podľa potreby a požiadaviek, riešenie prípadných nezhôd
• Zabezpečovanie všetkých dokladov potrebných podľa platných predpisov a podľa požiadaviek zákazníkov,
• Práca na JEDNU zmenu.

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom v hodnote 3,83€
• Výkonnostný bonus do výšky 10% (105,50€)
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300€)
• Životné poistenie
• Bezplatné zaškolenie na prácu s VZV
• MultiSport karta
• Zamestnanecke zľavy a benefity
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom bezplatnej linky náborového centra: 0800 500 540 alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

• Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• Skúsenosti s prácou s VZV výhodou
• Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
• Tímová spolupráca
• Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 4211374  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 055 EUR/mesiac